Gotowe mieszkania w Kamienicy Jeżyce w Poznaniu

Ronson zakończył realizację drugiego i zarazem ostatniego etapu osiedla Kamienica Jeżyce położonego przy ul. Kościelnej w centrum Poznania. Przed uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie nabywców znalazło ponad 130 ze 151 lokali oferowanych w ramach tego etapu.

Autor: HouseMarket.pl 15 grudnia 2016 09:49

Do kupienia są jeszcze rodzinne mieszkania trzypokojowe i czteropokojowe o powierzchni od 61 do 108 mkw. Ich cena zaczyna się od 5910 zł za mkw.

– Z pełną satysfakcją kończymy budowę osiedla Kamienica Jeżyce, które spotkało się z dużym uznaniem ze strony mieszkańców Poznania. Jeszcze przed rozpoczęciem odbiorów sprzedaliśmy prawie wszystkie mieszkania, co miało miejsce również w przypadku pierwszego etapu osiedla ukończonego w sierpniu. To najlepszy dowód potwierdzający wysoką jakość i popularność tego projektu – mówi Andrzej Gutowski, dyrektor sprzedaży i marketingu Ronson Development.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Centralna lokalizacja z myślą o rodzinie

Kamienica Jeżyce położona jest w samym sercu Poznania w sąsiedztwie historycznego Rynku Jeżyckiego. Miejsce to charakteryzuje się bogatą infrastrukturą miejską, która oferuje duży wybór pobliskich restauracji, centrów handlowo-usługowych i placówek edukacyjnych. Kilkaset metrów od osiedla znajduje się szkoła podstawowa, żłobek i przedszkole.

W pobliżu Kamienicy Jeżyce zlokalizowane jest także kino i teatr oraz Centrum Kultury Zamek, w którym funkcjonuje 18 pracowni, klubów i zespołów – to właśnie tam dzieci i młodzież mogą rozwijać swoje umiejętności muzyczne, plastyczne, filmowe czy teatralne. Dodatkowo w odległości pięciu minut od osiedla znajduje się Park Sołecki, który daje możliwość korzystania ze specjalnie zaprojektowanej łąki do gier i zabaw.

Osiedle Kamienica Jeżyce w ramach dwóch etapów liczy 295 lokali. Mieszkania są przestronne, dobrze doświetlone i posiadają rozkłady zaprojektowane z zachowaniem zasad funkcjonalności. W projekcie dostępne są podziemne miejsca postojowe.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych