Gotycka. Nowe mieszkania na Chomiczówce

Warszawska Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Chomiczówka realizuje dwa budynki wielorodzinne z lokalami usługowymi w parterze i garażem podziemnym na Chomiczówce, w obrębie ulic: Conrada, Kwitnącej i Gotyckiej.

Autor: HouseMarket.pl 09 czerwca 2017 09:36

Budynki B3 i B4 składać się będą z ośmiu kondygnacji naziemnych i jednej podziemnej. W pierwszym zaprojektowano 26 lokali o najbardziej poszukiwanych metrażach. W drugim – 49 z możliwością połączenia niektórych mieszkań.

Dla wszystkich przewidziano komórki lokatorskie oraz miejsca postojowe. Mieszkania posiadać będą przestronne balkony. Na poziomie parteru przewidziano lokale usługowe bezpośrednio z wejściem od ulicy. Wewnątrz osiedla znajdzie się plac zabaw dla dzieci. Budynki będą przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Planowany termin zakończenia budowy to czwarty kwartał 2018 r. Mieszkania w budynku B3 kosztują 7813,80 zł/mkw. brutto, a w B4 – 7813,80 zł./mkw. brutto.

W bliskim otoczeniu inwestycji znajduje się szkoła, przedszkola, sklepy osiedlowe m.in. Pasaż Chomiczówka, Carrefour, E. Leclerc. W niedalekim sąsiedztwie jest metro oraz przecinają się najważniejsze trasy dojazdowe linii autobusowych i tramwajowych dzielnicy, które zapewniają szybką komunikację z centrum i innymi dzielnicami miasta.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych