Green Home - wkrótce premiera VI etapu

EBF Development wprowadził do sprzedaży na terenie Zielonej Góry kolejny etap popularnej inwestycji Green Home. W ramach rozbudowy osiedla powstaną 2 kameralne budynki wielorodzinne z 68 mieszkaniami o zróżnicowanym metrażu.

Autor: housemarket.pl 04 lipca 2022 10:09

  • Green Home to sukcesywnie rozbudowywane osiedle położone przy ulicy Suwalskiej na terenie Zielonej Góry.
  • Niedawno zakończyła się budowa V etapu.
  • Za chwilę ruszy procedura związana z przekazywaniem kluczy do lokali nowym mieszkańcom. Jednocześnie do sprzedaży trafił kolejny, VI etap.

W ramach inwestycji powstaną dwa czterokondygnacyjne budynki z 68 mieszkaniami o powierzchni od 43 do 82 mkw. Wśród nich dostępne są lokale 2-, 3- i 4- pokojowe. Dodatkową powierzchnie stanowią komórki lokatorskie w cenie od 4.000 do 5.000 zł brutto w zależności od metrażu. Pod budynkami powstanie hala garażowa z miejscami jedno- i dwustanowiskowymi. Dla komfortu mieszkańców dostępne będą windy, a dla najmłodszych deweloper przygotuje bezpieczny plac zabaw.

- Green Home to zespół nowoczesnych i funkcjonalnie zaprojektowanych budynków. Zróżnicowane powierzchnie pozwalają dostosować lokal do stylu życia i oczekiwań, a tym samym są odpowiednie zarówno dla klientów kupujących nieruchomość na własne potrzeby jak i w celach inwestycyjnych - mówi Dorota Świderska z biura sprzedaży EBF Development.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Cena za metr kwadratowy rozpoczyna się od 6900 złotych brutto, a planowany termin zakończenia tego etapu to marzec 2024 roku.

Dużym atutem projektu są pobliskie tereny zielone, które zadowolą każdego miłośnika aktywności fizycznej. Działa również sprawna komunikacja z centrum miasta oraz obwodnicą Zielonej Góry. Z kolei w niedalekiej odległości funkcjonuje szkoła, przedszkole, galeria handlowa oraz liczne punkty handlowo-usługowe.

Kolejny etap Green Home to jedna z kilku inwestycji EBF Development na terenie Zielonej Góry. W realizacji jest także projekt Moniuszki 9 ABCD. Przy ulicy Moniuszki powstaje 6-cio kondygnacyjny budynek ze 192 mieszkaniami o powierzchni od 25 do 127 mkw. Tym samym do dyspozycji przyszłych mieszkańców są zarówno kawalerki jak i lokale 2-, 3- i 4- pokojowe. Te największe to dwupoziomowe, ustawne apartamenty z przestronnymi tarasami. Na parterze powstaną również 4 lokale usługowe o powierzchni od 61 do 120 mkw.

Zakończenie inwestycji to IV kwartał 2023 roku.

Z kolei pomiędzy ulicami Zdrojową, Źródlaną i Rzeźniczaka trwa realizacja II etapu osiedla Zdrojowa Polana. Powstaną budynki nr 31, 33, 35, 37, gdzie dla przyszłych mieszkańców przygotowano 200 lokali o powierzchni od 43,16 do 75,82 mkw., a wśród nich mieszkania 2-, 3- i 4- pokojowe. Właściciele lokali na parterze będą mieli do dyspozycji ogródki.

Ceny rozpoczynają się od 6900 złotych brutto za mkw.

Planowany termin realizacji tego etapu to I kwartał 2024 roku.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych