Green Mokotów. 150 mieszkań w aktualnej ofercie

Green Mokotów powstaje w obrębie al. Wilanowskiej i ul. Lubaszki. Osiedle finalnie składać się będzie z ponad 800 lokali, z czego do nabycia obecnie jest około 150 mieszkań o powierzchni od 33 do 105 mkw. w wersji standard oraz premium. Ceny zaczynają się od 7500 zł za mkw.

Autor: HouseMarket.pl 03 kwietnia 2017 13:54

Klienci za darmo otrzymają system smart house – technologię inteligentnego domu. Green Mokotów to projekt skierowany do klientów indywidualnych oraz inwestorów. Osiedle posiadać będzie ogólnodostępny park, co sprawia, że inwestycja doskonale wpisuje się w zielony charakter dzielnicy. Robyg zadbał także o komfort mieszkańców – projekt realizowany jest blisko głównych szlaków komunikacyjnych – m.in. przystanków transportu miejskiego, trasy S2 czy lotniska.

Mokotów jest prestiżową dzielnicą, która cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem wśród osób poszukujących mieszkania. Decydują o tym w głównej mierze piękne parki i tereny rekreacyjne, jak: Park Morskie Oko, Królikarnia czy Park Dolinka Służewiecka. Znajduje się tu także miejski rezerwat przyrody Jeziorko Czerniakowskie. Jednocześnie Mokotów jest świetnie skomunikowany z innymi częściami miasta – zarówno dla osób zmotoryzowanych, jak i preferujących komunikację miejską.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

„Robyg oferuje Green Mokotów również w wersji premium – ponadwymiarowe okna sprawią, że do mieszkań docierało będzie dużo światła słonecznego, zaś antywłamaniowe drzwi i system monitoringu osiedla w HD zapewnią dodatkowe bezpieczeństwo. Lokale posiadają pełną instalację teletechniczną i światłowodową, dzięki czemu są nowoczesne i komfortowe – dodaje Joanna Chojecka, dyrektor ds. sprzedaży Robyga.

Deweloper czynnie włącza się w społeczne inicjatywy w stołecznych dzielnicach, w których znajdują się inwestycje Grupy. Doskonałym tego przykładem jest wspieranie wydarzeń na Mokotowie – cyklicznego koncertu „Klasycznie na trawie” w wykonaniu Orkiestry Filharmonii Narodowej czy największej wystawy architektonicznej w Polsce „Plany na przyszłość”. Obydwa wydarzenia organizowane są przez Centrum Łowicka.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych