Green Mokotów na pikniku mieszkaniowym

W najbliższy weekend – 10 i 11 czerwca na Polu Mokotowskim odbędzie się piknik mieszkaniowy organizowany w ramach Dni Warszawy. Robyg zaprezentuje na nim m.in. 70 lokali z najnowszego etapu osiedla Green Mokotów.

Autor: HouseMarket.pl 08 czerwca 2017 11:46

Wszyscy odwiedzający piknik mieszkaniowy będą mogli zapoznać się z inwestycjami Robyga w Warszawie oraz uzyskać pomoc ekspertów. Na stoisku dewelopera zainteresowani własnym M otrzymają fachową poradę w zakresie finansowania zakupu mieszkania oraz jego wykończenia, a także poznają zalety systemu Smart House – oferowanego przez grupę w standardzie.

W zeszłorocznej edycji pikniku wzięło udział ok. 17 tys. osób.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- Piknik mieszkaniowy na Polu Mokotowskim to idealny sposób, aby w radosnej, rodzinnej atmosferze zapoznać się z projektami prezentowanymi przez Robyga. Wydarzenie będzie obfitować w atrakcje dla wszystkich odwiedzających, także dla najmłodszych. Każdy będzie miał okazję przekonać się o zaletach naszych mieszkań, w tym flagowej inwestycji w Warszawie – osiedla Green Mokotów. Niedawno wprowadziliśmy do sprzedaży kolejny etap projektu, który wyróżnia się bogatym wyposażeniem mieszkań oraz obfitością otaczającej go zieleni. Ponadto podobnie jak wszystkie lokale w naszej ofercie, wyposażone są one w system Smart House, który zwiększa bezpieczeństwo domowników oraz umożliwia zmniejszenie opłat eksploatacyjnych – mówi Joanna Chojecka, dyrektor ds. sprzedaży Robyga w Warszawie.

Osiedle Green Mokotów, usytuowane w pobliżu Al. Sikorskiego będzie składać się z ponad 800 mieszkań w metrażach od 31 mkw. do 150 mkw. Popularna inwestycja otoczona jest parkami i terenami rekreacyjnymi, takimi jak: Park Morskie Oko, Park Dolinka Służewiecka czy Królikarnia.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych