Green Mokotów stawia na zieleń

Green Mokotów to przykład inwestycji skrojonej idealnie do potrzeb i oczekiwań kupujących. Deweloper swoim flagowym projektem wyznacza standard nowoczesnego osiedla, gdzie blisko 2/3 powierzchni osiedla zostanie oddane we władanie przyrody.

Autor: HouseMarket.pl 23 września 2016 13:18

Docelowo całość będzie się składać z 900 lokali w ośmiu etapach. Prace konstrukcyjne już trwają – 23 sierpnia nastąpiło uroczyste wmurowanie kamienia węgielnego pod inwestycję, a już w połowie września Robyg uzyskał pozwolenie na budowę pod – oferowany w standardzie Premium – trzeci etap projektu Green Mokotów.

- Projekt Green Mokotów to propozycja nowego kierunku, w którym powinno podążać budownictwo mieszkaniowe. Koncepcja osiedla skoncentrowana jest na mieszkańcu i tworzona z myślą o jego wygodzie. Wszechobecna zieleń – zarówno na terenie inwestycji, jak i w otaczającej je dzielnicy – pozytywnie wpłynie na poziom zadowolenia mieszkańców. Osiedle cechuje także wysoki standard, który spotka się z uznaniem wymagających klientów – bogate wyposażenie, w postaci m. in. technologii Smart House, dodatkowo przyczyni się do odczuwanego komfortu i satysfakcji z przebywania w swoim własnym M – mówi Joanna Chojecka, dyrektor ds. sprzedaży Robyga.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Mokotów tętni życiem

Dzielnica, w której powstaje Green Mokotów, jest jedną z najpopularniejszych w Warszawie. Południowa część stolicy oferuje szereg atrakcji – od miejsc poświęconych kulturze po liczne parki czy atrakcyjne cele na weekendowe wycieczki.

W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji znajduje się rozległy park Dolinka Służewiecka, a dodatkowych doznań dostarczą popularne: tor łyżwiarski Stegny, Wodny Park Warszawianka oraz tor wyścigów konnych Służewiec. Dzielnica Mokotów to także dobra komunikacja, lokale usługowe, bliskie sąsiedztwo szkół przedszkoli i żłobków, centra handlowe, apteki, salony fryzjerskie, sklepy spożywcze oraz piekarnie.

- Robyg oferuje Green Mokotów również w wersji Premium – wyselekcjonowane etapy są wyposażone w dodatkowe udogodnienia. Ta inwestycja to przełomowy krok – 64 proc. jej powierzchni będą stanowić tereny zielone i rekreacyjne. Taka aranżacja osiedla spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem przez klientów – osiedle cieszy się ich dużym zainteresowaniem – dodaje Joanna Chojecka.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych