Green Mokotów w zielonej oprawie

Green Mokotów to inwestycja przyjazna dla całych rodzin. Tm, co rodzice i dzieci szczególnie docenią jest zieleń zaprojektowana przez profesjonalistów. Będzie ona stanowić istotną część projektu.

Autor: HouseMarket.pl 23 maja 2017 10:17

Na osiedlu zlokalizowanym w pobliżu ul. Lubaszki obecnie w sprzedaży jest ponad 100 mieszkań od 33 mkw. do 145 mkw. Wszystkie wyposażone będą w technologię inteligentnego domu Smart House.

- Starannie zaaranżowane tereny zielone to doskonałe miejsce do wspólnych zabaw i spędzania czasu wolnego całych rodzin. O familijnym charakterze osiedla świadczy także obecność nowoczesnego placu zabaw oraz – co ważne dla rowerzystów w każdym wieku – stojaków i specjalnych pomieszczeń na rowery. W swojej flagowej inwestycji Robyg zaplanował mieszkania tak, aby nawet wielodzietne rodziny mogły cieszyć się dużą ilością wolnej przestrzeni – mówi Joanna Chojecka, dyrektor ds. sprzedaży Robyg w Warszawie.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Mokotów jest prestiżową dzielnicą, która cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem wśród osób szukających mieszkania. Decydują o tym w głównej mierze piękne parki i tereny rekreacyjne, jak Park Morskie Oko, Królikarnia czy Park Dolinka Służewiecka, które są idealnym miejscem do urządzenia rodzinnych pikników czy wspólnych zabaw na świeżym powietrzu. Jednocześnie Mokotów posiada dogodne połączenia z innymi częściami miasta – zarówno dla osób zmotoryzowanych, jak i preferujących

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych