Greenbud Development zbuduje Osiedle Zielone Rabowice

Miejscem coraz bardziej atrakcyjnym dla mieszkańców są okolice Swarzędza. Stąd blisko nad Jezioro Swarzędzkie, czy Dolinę Cybiny. W tak urokliwej okolicy powstanie Osiedle Zielone Rabowice. To kolejna inwestycja Greenbud Development.

Autor: HouseMarket.pl 28 września 2016 13:21

Osiedle Zielone Rabowice przy ulicy Bliskiej będzie liczyć łącznie 30 domów w zabudowie bliźniaczej, przy każdym zaplanowano ogród. Deweloper postanowił podzielić inwestycję na trzy zadania. Pierwszy etap, w ramach którego niedługo rozpoczną się prace, zostanie oddany do użytku, według planów, w trzecim kwartale 2017 roku. Powstanie łącznie 12 domów, tyle samo co w drugim etapie, oddanym do użytku w czwartym kwartale 2017 r.

Natomiast pozostałe sześć domów, zaplanowanych do przekazania mieszkańcom na początku 2018 roku, stworzą ostatni, trzeci etap. Powierzchnia każdego bliźniaka to 75 mkw., ale istnieje również możliwość adaptacji poddasza. Przyszli mieszkańcy skorzystają z przestronnego `parteru z pokojem dziennym, aneksem kuchennym oraz łazienką. Zagospodarowane zostanie również piętro, gdzie znajdą się trzy sypialnie oraz wygodna łazienka.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Przy każdym z domów będzie również ogród, w zależności od wybranej powierzchni działki od 191 do 456 mkw. Wszystkie domy będą dostępne w ramach rządowego programu MdM, w cenie od 279 tys. zł brutto.

Mieszkańcy Osiedla Zielone Rabowice w okolicy znajdą swoje najważniejsze miejsca. Przedszkole oraz rejonowa szkoła podstawowa znajdują się w Zalasewie, oddalonym o kilka kilometrów. Tuż obok ulicy Bliskiej, przy Bukowej, znajduje się przystanek komunikacji podmiejskiej, stąd można dojechać do Poznania, Swarzędza, a także innych miejscowości w okolicy.

Rabowice są położone zaledwie 2 km od Swarzędza. Również Poznań znajduje się w pobliżu, wystarczy niecałe 20 minut podróży. Osoby lubiące aktywny tryb życia, docenią bliskość terenów zielonych. Jezioro Swarzędzkie, Dolina Cybiny, wiele pól i lasów – to dobre miejsca na jogging lub wyprawę rowerową. Mieszkańcy, wybierając się do Swarzędza, skorzystają z pływalni, klubu tenisowego, czy boisk, w przyszłości zrobią również zakupy w odnowionym i estetycznym Centrum ETC.

Nowa inwestycja Greenbud Development, już czwarta, może cieszyć się wielkim zainteresowaniem. Do tej pory deweloper zakończył między innymi dwa projekty w Gortatowie oraz Siekierkach Wielkich, gdzie zbudowano po sześć domów w zabudowie bliźniaczej. Wszystkie sprzedano, aktualnie trwa budowa 10 domów, także „bliźniaków” w Paczkowie. W sprzedaży pozostaje jeden dom, resztę przyszli mieszkańcy już zakupili.

– Budujemy z myślą o młodych rodzinach z dziećmi, dlatego do ich możliwości dostosowujemy również cenę. Decyzja o starcie kolejnego projektu Osiedla Zielone Rabowice, jest dla nas kolejnym krokiem w rozwoju firmy. Widzimy, że naszym mieszkańcom w Gortatowie i Siekierkach Wielkich żyje się komfortowo – mówi Marcin Brygier, prezes zarządu Greenbud Development.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych