Gregor House: Topowa lokalizacja w centrum OpolaHouseMarket.pl - 01 lipca 2016 12:40


Burzone są ostatnie budynki zakładów odzieżowych Omex przy ulicy Katowickiej w Opolu. Na ich miejscu powstanie budynek mieszkalny Gregor House z 54 lokalami.


Dwubryłowa inwestycja firmy GM Investment ma być gotowa w 2018 r. Budynek mieści się w otoczeniu bogatego zaplecza komercyjnego. Większość mieszkań ma ekspozycję na słoneczne strony świata. Lokale są dwupokojowe i trzypokojowe z dużymi balkonami.

Na poziomie -1 zlokalizowany będzie garaż podziemny z komfortową liczbą miejsc postojowych. Przy budynku znajdzie się zielony skwer a cały teren będzie strzeżony. Obiekt wyposażony zostanie w windy, liczniki umożliwiające odczyt z poziomu części wspólnych, instalacji przygotowanej pod szybki internet.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Przy projektowaniu budynku deweloper szczególną uwagę zwrócił na ekonomiczne aspekty przyszłego użytkowania mieszkań. Zastosowane do budowy ścian bloczki silikatowe pomogą utrzymać w mieszkaniach optymalny mikroklimat, redukując wahania temperatury i wilgotności powietrza. Akustyczne dylatacje posadzek w lokalach oraz podkładki elastomerowe na klatkach schodowych zminimalizują rozprzestrzenianie się hałasu.

Montaż balkonów na łącznikach termicznych zapobiegnie powstawaniu mostków cieplnych. Bezpieczeństwo zapewni oświetlenie terenu, ogrodzenie osiedla, domofon, drzwi antywłamaniowe do lokali a przede wszystkim całodobowa ochrona fizyczna.

Realizacja inwestycji prowadzona jest w oparciu o rachunek powierniczy Escrow, co oznacza, że pieniądze klientów są w pełni zabezpieczone.