Grupa Firmus rozpoczęła sprzedaż apartamentów Molo Park

Przy ul. Chrobrego w Mielnie, zaledwie 100 m od brzegu jeziora, właściciele i ich goście zamieszkają w 48 apartamentach o dużych przeszkleniach, z całodobową obsługą i bezpośrednim dostępem do nadmorskich atrakcji.

Autor: HouseMarket.pl 22 maja 2017 09:07

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom przyszłych użytkowników Molo Park oraz mieszkańców i turystów, w ramach współpracy z gminą Mielno deweloper - Firmus Group planuje modernizację terenów zielonych i rekreacyjnych na odcinku od apartamentowca do brzegu jeziora Jamno.

Wysoki standard wśród szumu morza i drzew

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Prosta i silna forma architektoniczna inwestycji nawiązuje do nadmorskich luksusowych kurortów i jednocześnie komponuje się z otoczeniem. W projekcie wykorzystano geometryczne kształty przy użyciu najwyższej jakości materiałów wpisujących się w koncepcję współistnienia z przyrodą. Beton i szarości nadają budynkowi klasycznej formy i wyglądu, a eleganckim dopełnieniem stają się metalowe elementy.

Użyta biel i drewniane dodatki dodają lekkości i naturalności. Kompleks o nowoczesnej architekturze zaprojektowano z myślą o maksymalnym wykorzystaniu niezapomnianych widoków. Duże przeszklenia mieszkań oraz tarasy zagwarantują widoki na taflę jeziora, panoramę Mielna i morskie krajobrazy. Jednocześnie prywatności dodadzą cienie drzew i odpowiednio zaprojektowane balkony.

Kryty basen i strefa relaksu na ostatniej kondygnacji

W inwestycji zaprojektowano kryty basen i strefę relaksu na ostatniej kondygnacji budynku. Pomieszczenia, w których się znajdują, zostały odpowiednio wyposażone w duże przeszklenia. Ostatnie piętro pomieści również salę do spotkań biznesowych z barem i zapleczem cateringowym.

Na parterze, w reprezentacyjnym przeszklonym holu zaplanowano całodobową recepcję. Z poziomu parteru dostępna będzie również kawiarnia z wejściem z głównej alei spacerowej Mielna. Pod budynkiem znajdzie się hala garażowa licząca 48 miejsc parkingowych.

 Generalnym wykonawcą inwestycji jest firma PHU KUNCER, z którą inwestor zrealizował już blisko 100 apartamentów w ramach takich inwestycji jak: Rezydencja Park, Rezydencja Park Rodzinna oraz luksusowe penthousy w apartamentowcu Dune A. Projekt przygotował Marek Sietnicki z pracowni SAS Studio. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych