Grupa Inwest umacnia obecność w Poznaniu. Nowe inwestycje na Wildze i Nowym Mięście

Grupa Inwest prowadzi na terenie Poznania kilka inwestycji mieszkaniowych. Ze względu na ich lokalizację zwłaszcza dwa projekty cieszą się dużym zainteresowaniem ze strony klientów inwestycyjnych.

Autor: housemarket.pl 11 marca 2022 11:05

  • Grupa Inwest realizuje kolejne projekty w Poznaniu. 
  • Powstają inwestycje: Wilda Corner na Wildzie, II etap projektu Nova Łacina przy ulicy Niemena oraz osiedle Horyzont Naramowice na poznańskich Naramowicach.

Jeszcze w tym roku, w III kwartale, zakończy się realizacja projektu Wilda Corner. Inwestycja powstaje w dzielnicy Wilda, u zbiegu ulic Czarnieckiego i Roboczej. Do dyspozycji przyszłych mieszkańców będzie 60 lokali o powierzchni od 34 do 89 mkw., a wśród nich kawalerki oraz mieszkania 2-, 3- i 4-pokojowe. Powstanie dwupoziomowa hala garażowa, dostępne będą również windy oraz balkony lub tarasy.

Lokalizacja projektu gwarantuje dobrą komunikację z centrum Poznania. Wilda to także zabytkowe kamienice, klimatyczne restauracje, a także różne inicjatywy społeczne, które razem tworzą niepowtarzalną atmosferę.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

CZYTAJ TEŻ: GRUPA INWEST WZMACNIA PORFEL MIESZKAŃ W POZNANIU 

Z kolei na Łacinie, przy ulicy Niemena 6 trwa budowa II etapu projektu Nova Łacina. Powstaje budynek z 236 mieszkaniami, a wśród nich kawalerki oraz lokale 2- i 3- pokojowe o powierzchni od 25 do 78 mkw. Tu również klienci będą korzystać z dwupoziomowej hali garażowej, wind, a także komórek lokatorskich. Właściciele lokali na parterze będą mieli do dyspozycji ogródki, a pozostali – balkony lub tarasy.

Planowany termin zakończenia budowy to II kwartał 2022 roku.

- Zarówno kameralny budynek Wilda Corner, jak i Nova Łacina łączą optymalne metraże i układy mieszkań korzystne dla klientów inwestycyjnych. Lokalizacja tych projektów jest z pewnością także dużą zachętą dla tej grupy nabywców – mówi Mateusz Glema z poznańskiego biura sprzedaży Grupy Inwest.

Uzupełnieniem oferty Grupy Inwest jest osiedle Horyzont Naramowice. Przy ulicy Czarnucha na poznańskich Naramowicach, w III kwartale bieżącego roku gotowy będzie budynek ze 159 mieszkaniami o powierzchni od 25 do 106 mkw. Powstaną zarówno kawalerki jak i mieszkania 2-, 3-, 4- i 5 – pokojowe, dzięki czemu wymarzone cztery kąty odnajdą tutaj zarówno single, pary, jak i rodziny z dziećmi. Podobnie, jak w innych projektach dewelopera, dostępna będzie podziemna hala garażowa, a miejsca postojowe uzupełnią nadziemne miejsca parkingowe. Nie zabraknie wind także oraz komórek lokatorskich o powierzchni nawet 10 mkw. Deweloper zadba również o małą architekturę, oświetlenie czy skwery zielone.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych