Gwiazdowa Aleja II. Kameralne mieszkania obok łódzkiego Ogrodu Botanicznego

Realizowana przez Maxbud Noveo Gwiazdowa Aleja II to budynek o wysokim standardzie wykończenia i stonowanej kolorystyce. Znajdzie się w nim 17 mieszkań o powierzchni od 36 mkw. do 80 mkw.

Autor: HouseMarket.pl 23 września 2016 12:15

Maxbud Noveo rozpoczął budowę Gwiazdowej Alei II w pierwszym kwartale 2016 roku. Osiedle powstaje przy ulicy Gwiazdowej 8 w Łodzi, w niedalekiej odległości od Ogrodu Botanicznego.

Gwiazdowa Aleja II to nowoczesny budynek mieszkalny o wysokim standardzie wykończenia, charakteryzujący się stonowaną kolorystyką. Kameralna nieruchomość, która składać się będzie z 17 mieszkań położonych na pięciu kondygnacjach o powierzchni od 36 mkw. do 80 mkw. Każdy lokal posiadać będzie balkon, a te usytuowane na parterze - przydomowe ogródki. W ofercie dewelopera – Maxbud Noveo znajduje się również mieszkanie z ogrodem zimowym oraz przestronnym tarasem.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Mieszkańcy będą mieć do dyspozycji pomieszczenia gospodarcze dostępne na parterze. Komfort zapewni cichobieżna winda oraz miejsca parkingowe w budynku. Teren inwestycji zostanie ogrodzony i zagospodarowany. Planowany termin zakończenia inwestycji to czwarty kwartał 2016 roku.

Niewątpliwym atutem inwestycji jest lokalizacja. Pozwala na szybki dojazd do centrum Łodzi autobusami linii: 80, 86, 98, 99 i tramwajami linii: 10, 12, 14. Nieruchomość położona jest w pobliżu Parku na Zdrowiu, Ogrodu Botanicznego i zoo. W okolicy znajdują się przedszkola, gimnazjum oraz placówki medyczne.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych