Hampton by Hilton w najwyższym budynku mieszkalnym Warmii i Mazur

Hotel Hampton by Hilton będzie jednym z elementów usytuowanego w centrum miasta zespołu biurowo-usługowo-mieszkaniowego Centaurus. Kompleks będzie najwyższym budynkiem w woj. warmińsko-mazurskim.

Autor: HouseMarket.pl 08 marca 2017 14:42

Hilton poinformował o podpisaniu umowy franczyzowej z firmą VHM Hotel Management, spółką córką Satoria Group S.A., na otwarcie Hampton by Hilton Olsztyn. Deweloperem 105-pokojowego hotelu będzie Warmia Investment. Otwarcie zaplanowane jest na początek 2020 roku.

Budowa osiedla Centaurus - inwestycji grupy Euro Styl - rozpocznie się w drugim kwartale 2017. Użytkowa powierzchnia tego osiemnastopiętrowego osiedla sięgnie 52 tys. mkw., z czego największą część zajmują mieszkania - niemal 12 tys. mkw, z 172 lokalami. W obiekcie zaplanowano również część usługową oraz 8500 mkw. powierzchni biurowej klasy A. Centaurus będzie jedynym biurowcem w Olsztynie, w którym zaprojektowano kondygnacje o powierzchni przekraczającej 1200 mkw., umożliwiające elastyczną aranżację wnętrz i podział zarówno na większe moduły typu open space, jak i mniejsze w formie gabinetowej.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Centaurus wyróżni się odważną i dynamiczną architekturą, zaprojektowaną przez Andrzeja Kapuścika – współautora biurowca Kolmexu w Warszawie i twórcę Sea Towers w Gdyni - jednego z najwyższych budynków mieszkalnych w Polsce. Dzięki wprowadzeniu dominanty w postaci siedemnastopiętrowej i osiemnastopiętrowej wieży Centaurus będzie najwyższym budynkiem w woj. warmińsko-mazurskim. Obiekt zostanie ukończony w 2019 r.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych