Hanza Tower w Szczecinie już gotowa

Najwyższy budynek mieszkalno-biurowo-komercyjny w Szczecinie, Hanza Tower ukończony, czeka na pozwolenie na użytkowanie.

Autor: Housemarket.pl 22 października 2021 08:07

- Zakończyliśmy prace budowlane. Przed nami odbiory Państwowej Inspekcji Sanitarnej, Państwowej Straży Pożarnej oraz Państwowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego – mówi Paweł Pluto, Kierownik Budowy Hanza Tower.

Hanza Tower to 27 kondygnacji naziemnych, blisko 500 luksusowych apartamentów, 3 tys. metrów kw. biur, 6 tys. m kw. powierzchni handlowo-usługowej i 3 kondygnacje garażowe. 1 tys. m kw. zajmuje w budynku Fitness & SPA, które jest centralnym punktem pierwszego piętra budynku. Jest tu basen ze świetlikiem i towarzyszący mu kompleks saun do użytku mieszkańców Hanza Tower. Na ostatniej kondygnacji, na wysokości 100 metrów, jest taras widokowy. Budynek obsługuje 12 wind osobowych i 1 winda samochodowa. 

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Do kupienia zostały już ostatnie apartamenty o dużych metrażach, od ok. 80 do 221 m kw., znajdujące się na najwyższych piętrach budynku, skąd roztacza się piękny widok na panoramę miasta. Przestrzenie biurowe znajdują się na piętrach od drugiego do piątego. Powierzchnie od 113 do 149 m kw. i większe - ok. 630 m kw., które można dowolnie przekształcać, łączyć lub dzielić według potrzeb.

 - Obiekt jest częściowo skomercjalizowany, ale zostały jeszcze atrakcyjne lokale, jak na przykład te nadające się na salon samochodowy na drugim i trzecim piętrze. Mają po 800 m kw. i w każdym znajduje się winda samochodowa. Albo idealny na przychodnię lekarską, znajdujący się na pierwszym piętrze, lokal o powierzchni prawie 344 m kw. Mamy nawet projekt aranżacji małej przychodni. Lokal na pierwszym piętrze, o powierzchni prawie 530 m kw., ma wydzielone zaplecze kuchenne, szatnie - będzie odpowiedni na lokal gastronomiczny - mówi Małgorzata Ostrowska, dyrektor Pionu Marketingu i Sprzedaży w J.W. Construction S.A. 

Lokale na parterze zostały zaprojektowane tak, by były dostępne dla klientów z ulicy. Na trzech piętrach podziemnych usytułowany jest parking na 403 samochody i 120 rowerów. Budynek Hanza Tower jest doskonale skomunikowany z pozostałymi dzielnicami Szczecina. Można tu dogodnie dojechać środkami komunikacji miejskiej z każdej strony miasta. 

- Jeszcze w tym roku planujemy uroczyste otwarcie budynku - kończy Małgorzata Ostrowska.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych