Hanza Tower w Szczecinie ma pozwolenie na użytkowanie

J.W. Construction odebrał decyzję na użytkowanie wielofunkcyjnego budynku Hanza Tower w Szczecinie. Trwa przekazywanie mieszkań i lokali komercyjnych. Do kupienia zostały ostatnie lokale usługowe o dużym potencjale.

Autor: housemarket.pl 09 marca 2022 13:25

W nowoczesnym, najwyższym w Szczecinie budynku Hanza Tower jest 480 apartamentów. Na nabywców czekają już tylko dwa mieszkania pięciopokojowe na 23 i 26 piętrze o powierzchni odpowiednio 149,57 i 209,11 m kw. To propozycja dla klientów, ceniących sobie przestrzenne wnętrza oraz zapierające dech w piersiach widoki na panoramę miasta i okolice.

Lokale komercyjne zajmują parter i piętra od 1 do 5. W sprzedaży zostały ostatnie lokale usługowe. Są to pomieszczenia o dużym potencjale. Ulokowanie biznesu w samym centrum, w sąsiedztwie firm z różnych branż, z dostępem do kompleksu mieszkaniowego i zaplecza usługowo-handlowo-wypoczynkowego, daje możliwość rozwijania firmy w szybkim tempie.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Lokale przeznaczone na handel i usługi zajmują 6 tys. m kwadratowych. Rozmieszczone są na parterze i pierwszym piętrze. Na parterze do kupienia są już tylko cztery: przeznaczony na sklep wielkopowierzchniowy lokal o powierzchni 2312,21 m kw. i trzy małe z wejściem od ulicy: 186, 125 i 116 m kw. nadające się na cukiernię, piekarnię, drogerię, aptekę, butik czy galerię.

W wyglądającym jak ćwiartka tortu, wysokim na 4 m lokalu o powierzchni 234 m kw., z całą przeszkoloną półokrągłą ścianą z okien i trzema drzwiami wejściowymi dostępnymi z ulicy, mogłaby powstać kawiarnia. Mieszkańcy luksusowych apartamentów z pewnością będą wpadać tu na kawę, croissanty i szklankę soku pomarańczowego. Na pierwszym piętrze, również z półokrągłą szklaną ścianą, jest pomieszczenie przystosowane na lokal gastronomiczny o powierzchni 529 m kw. z zapleczem. Ten kto otworzy tu restaurację, z pewnością nie będzie narzekał na brak gości przez cały dzień, nie tylko mieszkańców, ale także użytkowników biur. Powierzchnia biurowa zajmuje w Hanza Tower 3 tys. m kw.

Hanza Tower to również Centrum Konferencyjne i Wystawiennicze z hallem recepcyjnym oraz przylegającymi doń biurami. Dzięki mobilnym ścianom można tu utworzyć trzy sale o łącznej powierzchni ponad 800 m kw. lub kilka mniejszych, wielofunkcyjnych sal z dostępem do zaplecza multimedialnego i technicznego. To wyjątkowa przestrzeń do organizacji eventów, konferencji, spotkań biznesowych i urzędowych, szkoleń i wystaw. Dodatkowo klienci mogą korzystać z usług noclegowych i spa w sąsiadującym Hotelu Dana oraz z hotelowej restauracji. Uroczyste otwarcie Centrum Konferencyjnego planowane jest na maj.

Całkowita powierzchnia budynku Hanza Tower to ponad 54 tys. m kw. Na trzech piętrach podziemnych usytułowany jest parking na 403 samochody i 120 rowerów. Na dachu budynku mieści się taras widokowy.

Podobał się artykuł? Podziel się!

SŁOWA KLUCZOWE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych