Hanza Tower w Szczecinie na finiszu

Trwają ostatnie prace na inwestycją J.W. Construction w Szczecinie - Hanza Tower. Jak podaje inwestor, prace powinny się zakończyć w październiku.

Autor: Housemarket.pl 06 sierpnia 2021 11:56

Hanza Tower to blisko 500 nowoczesnych i prestiżowych apartamentów. Wraz z postępem budowy, która ma się już ku końcowi, rośnie grono zainteresowanych kupnem mieszkania w najwyższym budynku stolicy województwa zachodniopomorskiego. Z mieszkań na wyższych piętrach roztacza się widok na panoramę miasta i jezioro Dąbie. 

- O ile w pierwszej fazie budowy największym wzięciem cieszyły się lokale kupowane w celach inwestycyjnych, tak teraz, tuż przed zakończeniem budowy przychodzą do nas małżeństwa z dziećmi, by obejrzeć większe mieszkania, które znajdują się na wyższych piętrach. Klienci zwracają uwagę na możliwość realizacji codziennych potrzeb pod jednym dachem. Holistyczne podejście do potrzeb mieszkańców tworzy dobre miejsce do życia – mówi Małgorzata Ostrowska, dyrektor Pionu Marketingu i Sprzedaży w J.W. Construction S.A.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

 Hanza Tower, z uwagi na swoją wielofunkcyjność, jest w dużym stopniu samowystarczalna. W budynku będzie hall recepcyjny i całodobowa recepcja, gdyż obiekt łączy funkcje mieszkalną i biurową. To świetne rozwiązanie dla osób, które chcą mieszkać blisko biura, by równocześnie pracować i opiekować się dziećmi. Znaczną powierzchnię zajmą sklepy i lokale usługowe. Prawdziwą perełką jest, usytuowany w samym sercu budynku basen z przepięknym świetlikiem i towarzyszący mu kompleks saun. Są tu także kluby dla dzieci i młodzieży, a do użytku wszystkich mieszkańców taras widokowy na dachu, na wysokości 100 metrów, skąd roztacza się spektakularny widok na panoramę miasta. Budynek obsłuży 12 cichobieżnych wind osobowych. Na trzech piętrach podziemnych jest parking na samochody i rowery.

 - Większe mieszkania stały się bardziej popularne również z uwagi na to, że wiele osób pracuje zdalnie. Dzięki dużym metrażom, które oferuje Hanza Tower bez trudu można wyodrębnić przestrzeń na przydomowe biuro czy pokój do nauki - mówi Małgorzata Ostrowska.

 Dla małżeństw z dziećmi, ludzi młodych i aktywnych zawodowo, niewątpliwie zaletą mieszkania w centrum Szczecina jest dobrze rozwinięta infrastruktura. Nie brakuje punktów handlowo-usługowych, placówek zdrowotnych, usługowych i rekreacyjnych, i co najważniejsze dla rodziców, w odległości kilku minut spacerem są dwa parki: Park Kasprowicza i Park Żeromskiego, żłobek, trzy przedszkola publiczne, pięć szkół podstawowych i centrum Mistrzostwa Sportowego, w którym dzieci mogą zacząć przygodę ze sportem. Kilka minut potrzeba by dojechać do technikum czy liceum ogólnokształcącego.

Przenosząc się z innych dzielnic miasta do centrum wreszcie będzie można uniknąć korków. Z al. Wyzwolenia jest dogodny dojazd środkami komunikacji miejskiej w każdą stronę miasta. Ulica, przy której powstaje budynek, zgodnie z zapowiedzią spółki Tramwaje Szczecińskie, przejdzie w przyszłym roku gruntowną modernizację. Po przebudowie będzie to wyasfaltowany pas autobusowo-tramwajowy. Na wysokości wieżowca powstanie nowy przystanek. Dużym ułatwieniem dla mieszkańców będzie również planowana Zachodnia Obwodnica Szczecina, która częściowo odciąży trasy przebiegające przez dzielnicę.

 Stolica województwa zachodniopomorskiego uznawana jest za jedno z lepszych miast do zamieszkania. Oferuje wszystko co jest niezbędne do codziennego funkcjonowania, jest blisko morza, ma własny uniwersytet, liczne teatry, filharmonię, dużo zieleni i w niczym nie ustępuje większym aglomeracjom, jak Warszawa, Kraków, Wrocław czy Poznań.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych