Harmonia Oliwska rośnie zgodnie z planem

Harmonia Oliwska w Gdańsku, jedna z najnowszych inwestycji spółki Inpro, cieszy się zainteresowaniem ze względu na nowoczesną architekturę budynków i dobrze skomunikowaną lokalizację.

Autor: HouseMarket.pl 22 sierpnia 2016 10:25

Deweloper realizuje pierwszy etap inwestycji, którego zakończenie przewiduje na czwarty kwartał 2017 roku. Spółka Inpro realizuje nową inwestycję przy ul. Opackiej i al. Grunwaldzkiej, sąsiadującą bezpośrednio z Parkiem Oliwskim. Lokalizacja nowoczesnego osiedla to centrum gdańskiej Oliwy, które gwarantuje bardzo dobrze rozwiniętą komunikację miejską. Przyszli mieszkańcy Harmonii Oliwskiej będą mieć bezpośredni dostęp do przystanków tramwajowych i autobusowych. Dodatkowo, 850 m od inwestycji znajduje się przystanek SKM Gdańsk Żabianka, a 1,3 km przystanek SKM Gdańsk Oliwa.

Budynki wpisują się w zieleń

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Cała inwestycja została zaprojektowana tak, aby budynki i przyległe tereny wpisały się w otoczenie zieleni i uzupełniały z zabytkowym parkiem, który jest wymarzonym miejscem na odpoczynek. Okolica bogata jest w wiele ścieżek sprzyjających długim spacerom i aktywnemu wypoczynkowi. Mieszkańcy Harmonii Oliwskiej w ciągu 15-minutowego spaceru dotrą na Stary Rynek, który jest jednocześnie zabytkowym centrum dzielnicy.

Ulubione trasy znajdzie dla siebie każdy miłośnik biegania, jazdy na rowerze czy na rolkach. 1 km od inwestycji znajdują się tereny porośnięte Lasami Oliwskimi tworzącymi Trójmiejski Park Krajobrazowy. Piękne widoki można podziwiać ze Wzgórza Pachołek zlokalizowanego 1 km od osiedla i w drodze do oliwskiego ZOO znajdującego się 2,5 km od inwestycji. W sąsiedztwie inwestycji znajduje się również kampus Akademii Wychowania Fizycznego posiadający rozbudowane centrum rekreacyjno-sportowe.

W ramach Harmonii Oliwskiej powstaną sześcio– i ośmiokondygnacyjne budynki w zabudowie kwartałowej, uzupełnione o przestronne balkony i tarasy. Mieszkania na parterze będą posiadały ogródki. Teren całej inwestycji będzie częściowo ogrodzony i dozorowany z pomieszczenia dla ochrony. Pod kompleksem biurowym zaplanowane są hale garażowe, a na terenie wokół budynku powstanie 180 ogólnodostępnych miejsc postojowych dla rowerów.

Klienci decydujący się na zakup mieszkania w ramach Harmonii Oliwskiej, mogą również skorzystać z oferty wykończenia pod klucz, w której deweloper proponuje trzy zróżnicowane pakiety. Dzięki szerokiemu wachlarzowi usług, opcja wykończenia mieszkania dopasowywana jest indywidualnie do potrzeb każdego klienta.

Pierwszy etap Osiedla Harmonia Oliwska

W ramach pierwszego etapu powstaje 151 mieszkań o powierzchni od 37,92 mkw. do 115,54 mkw. z możliwością łączenia. Ceny za mkw. zaczynają się od 7.452 zł brutto. Cały projekt osiedla przewiduje wybudowanie łącznie 550 mieszkań. Będzie realizowany w czterech etapach do 2020 lub 2021 roku. Projekt części mieszkaniowej powstał w pracowni Proconcept.

W pierwszej linii zabudowy wzdłuż al. Grunwaldzkiej deweloper wybuduje kompleks biurowy Opacka Park składający się z trzech połączonych budynków o łącznej powierzchni 20 tysięcy metrów kwadratowych. Mieszkańcy osiedla oraz ich goście będą mieli swobodny dostęp do znajdujących się na parterze budynków Opacka Park lokali handlowo-usługowych i restauracji. Od strony zachodniej zaplanowano plac z kawiarniami, osłonięty od zgiełku ulicy i otwarty na osiedle. Tereny zielone i mała architektura będą nową przestrzenią miejską dla okolicznych mieszkańców.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych