Historyczny wdzięk Osiedla na Szlaku KulturHouseMarket.pl - 20 maja 2016 14:24


Fasada kamienicy, która powstaje przy ul. B. Joselewicza w Biłgoraju, nawiązuje wizualnie do istniejących już w tym miejscu budynków i tworzy wraz z nimi ujednoliconą architektonicznie jednostkę urbanistyczną.

 


W Biłgoraju, w sercu miasta, powstaje niezwykła inwestycja. Unikalna ze względu na tradycyjny charakter. Budynek historyzujący, stylizowany na kamienicę z przełomu XIX i XX wieku. Po jego zrealizowaniu powstanie funkcjonalne osiedle zapewniające swoim mieszkańcom doskonałe warunki do mieszkania z dostępem do placówek handlowych, edukacyjnych i rozrywkowych, jednocześnie stanowiące atrakcję turystyczną. Jest to idealna inwestycja dla osób ceniących sobie tradycję i kulturę.

Inwestycja CRH Żagiel Dom wchodzi w skład równie wyjątkowego sąsiedztwa, w którym oprócz budynków mieszkalnych i handlowo-usługowych znajdą się także obiekty hotelowe, gastronomiczne, sportowe, muzealne oraz sakralne. Zakończenie prac jest planowane na grudzień 2016 roku.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Trzypiętrowy budynek o łącznej powierzchni 2500 mkw. pomieści 48 mieszkań. Zaprojektowano mieszkania o powierzchni od 33 do 69 mkw. w układzie - od jednopokojowych do trzypokojowych. W inwestycji znajdują się również większe lokale o powierzchni 80 mkw., w tym dwupoziomowe.

Deweloper zaplanował windę dostępną ze wszystkich klatek. Na parterze przewidziano 15 lokali użytkowych o łącznej powierzchni 750 mkw. W bliskim sąsiedztwie znajduje się piętrowy garaż wielostanowiskowy.