Hiszpański Jade Tower na starcie. To projekt Cordia

Wydano pozwolenie na budowę Jade Tower, pierwszego luksusowego projektu mieszkaniowego Cordii na hiszpańskim wybrzeżu. Prace budowlane rozpoczęły się uroczystym wmurowaniem kamienia węgielnego.

Autor: housemarket.pl 20 czerwca 2022 10:57

  • Inwestycja Jade Tower powstaje we Fuengiroli, w Hiszpanii.
  • W ramach projektu powstanie 116 apartamentów i penthouse’ów z 1, 2 lub 3 sypialniami.
  • Jade Tower to także szereg prestiżowych usług i udogodnień, do których dostęp daje specjalna aplikacja.

Wraz z budową ruszyła sprzedaż apartamentów w Jade Tower, która jest prowadzona we wszystkich krajach działalności Cordii - w tym w Polsce. Z pomocą lokalnego oddziału dewelopera klienci mogą wygodnie i szybko kupić nieruchomość we Fuengiroli, popularnym wakacyjnym kurorcie oddalonym od Polski o zaledwie 4 godziny lotu. Co istotne, aż 10 proc. lokali sprzedanych do tej pory w Jade Tower nabyli klienci, którzy już kiedyś kupili mieszkanie w którymś z projektów Cordii.

- Tak wysoki odsetek powracających klientów pokazuje, że kupujący nam ufają. Wiedzą, że jakość i wiarygodność marki Cordia oznaczają to samo niezależnie od kraju, w którym realizowana jest dana inwestycja. Pracujemy na ten wizerunek każdego dnia - mówi Tibor Földi, prezes zarządu Cordia International.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Luksusowy projekt Cordii powstaje we Fuengiroli, 20 minut jazdy od lotniska w Maladze, na jednej z ostatnich wolnych działek na wybrzeżu i tylko 100 metrów od Morza Śródziemnego.

Tworzy go 116 wysokiej klasy apartamentów i penthouse’ów z 1, 2 lub 3 sypialniami, wyposażonych w duże tarasy lub prywatne ogrody i zaprojektowanych z wykorzystaniem najlepszej jakości materiałów i urządzeń. Jade Tower to także szereg prestiżowych usług i udogodnień, do których dostęp daje specjalna aplikacja. Za jej pomocą mieszkańcy będą mogli na co dzień korzystać z przestrzeni coworkingowej, Gastro Baru, prywatnej sali kinowej Cinema Room oraz ekskluzywnego klubu ze spa, siłownią oraz wewnętrznymi i zewnętrznymi basenami. Z tych ostatnich można korzystać przez większość dni w roku – ok. 320 z nich jest słonecznych, a średnia temperatura na Costa del Sol to aż 23°C.

Kompleks spełnia też wymogi BREEAM, wiodącej na świecie metody oceny zrównoważonego rozwoju w zakresie planowania projektów, infrastruktury i budynków.

- Nasi klienci mogą być pewni, że kupując którykolwiek z apartamentów w Jade Tower, inwestują w nieruchomość nowoczesną, zbudowaną w sposób zrównoważony, wydajną energetycznie, która długo zachowa swoją wartość - dodaje Tibor Földi.

Podobał się artykuł? Podziel się!

SŁOWA KLUCZOWE

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych