Home Invest kusi rabatem na garażHouseMarket.pl - 17 czerwca 2016 12:24


Home Invest oferuje 50 proc. rabatu na garaż w inwestycji Na Sokratesa. Mieszkania są dostępne już od 6899 zł za metr kwadratowy. Osiedle na warszawskich Bielanach znajduje się zaledwie kilka minut od metra.


Na Sokratesa powstaje na Bielanach – w zielonej dzielnicy Warszawy, z której szybko i łatwo można się dostać do centrum Warszawy. Inwestycja zlokalizowana jest przy ulicy Sokratesa, zaledwie kilkaset metrów od stacji metra Młociny.

W pierwszym etapie osiedle będzie się składało z siedmiopiętrowego i dziewięciopiętrowego budynku. W ofercie znajdą się lokale od 29,68 mkw. do 104 mkw. Ogromną zaletą mieszkań jest zapewniony – w większości z nich – podział stref funkcjonalnych na część nocną i dzienną.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W każdym z mieszkań znajdować się będzie dodatkowa powierzchnia w formie balkonu, tarasu lub – jak w przypadku lokali położonych na parterze – ogródka lokatorskiego.

W drugim etapie inwestycji Na Sokratesa powstanie dziewięciopiętrowy budynek. W tej części powstanie aż 186 mieszkań. Znajdą się zarówno małe i funkcjonalne lokale, jak i duże, przestronne apartamenty.