Home Invest rozdaje rabaty na mieszkaniaHouseMarket.pl - 10 grudnia 2015 12:41


Z okazji dziesięciolecia działalności Home Invest przygotował specjalną ofertę dla klientów - 10 mieszkań w inwestycjach Na Sokratesa oraz Krasińskiego 58 w cenie niższej o 10 proc.

- Jest to niepowtarzalna okazja, aby kupić własne M w wyjątkowej cenie. Dodatkowo, w perspektywie wyższego wkładu własnego (15 proc.) przy zakupie mieszkania, który będzie obowiązywał od 2016 roku, dla większości osób grudniowa oferta z pewnością okaże się bardzo interesująca - mówi Janusz Miller, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu Home Invest.

Dotychczas Home Invest z sukcesem zrealizował cztery zadania inwestycyjne pod nazwą Wola Prestige na warszawskiej Woli, przy ul. Jana Kazimierza 64 oraz osiedle Miłosna Park w dzielnicy Wesoła, przy ul. Mazowieckiej 20. Wszystkie mieszkania w tych lokalizacjach zostały sprzedane. Na nabywców czekają ostatnie lokale usługowe.

W listopadzie br. dobiegła końca budowa inwestycji Krasińskiego 58 na Żoliborzu, w której sprzedanych zostało już ponad 85 proc. lokali. Natomiast w grudniu, wybrane mieszkania można kupić z 10-procentowym rabatem.

Deweloper aktualnie realizuje dwuetapowe osiedle Na Sokratesa, w dzielnicy Bielany, przy ul. Sokratesa 11b. W ofercie dostępne są lokale 1, 2, 3 i 4 pokojowe, w metrażach od 29,5 do 95,0 mkw. Ceny mieszkań zaczynają się od 6 899 złotych za metr kwadratowy. Największym atutem osiedla jest jego lokalizacja, bowiem znajduje się ono zaledwie pięć minut od stacji Metro Młociny.

- Jesteśmy dumni z tego, co udało się nam dokonać przez 10 lat działalności na warszawskim rynku nieruchomości. Prawie 13,3 tys. lokali mieszkalnych i usługowych wybudowanych oraz w budowie, ale przede wszystkim ponad 2000 zadowolonych klientów. To oni są dla nas najlepszym prezentem na ten jubileusz, a jednocześnie motywacją do dalszej pracy – podsumowuje Grzegorz Barbachowski, prezes zarządu Home Invest.

Najnowsza propozycja od Home Invest, to kameralne osiedle Monte Verdi, zlokalizowane w dzielnicy Włochy, które obecnie jest na etapie przedsprzedaży. Budowa rozpocznie się w pierwszym kwartale 2016 roku. Inwestycja położona jest w bliskim sąsiedztwie stacji PKP Warszawa Włochy, z której dojazd do centrum stolicy wynosi około 10 minut.

- Naszą misją jest ciągły wzrost udziału w warszawskim rynku nieruchomości mieszkaniowych. Tylko w 2015 roku wydaliśmy na zakup gruntów inwestycyjnych 55 mln zł. Jednak nie poprzestajemy na obecnych inwestycjach i zamierzamy w najbliższym czasie przeznaczyć jeszcze ok. 60 mln zł na zakup nowych gruntów – podkreśla Grzegorz Barbachowski, prezes zarządu Home Invest.

Grupa Kapitałowa Home Invest jest w posiadaniu kilku atrakcyjnych działek na terenie Warszawy, które pozwolą jej realizować projekty mieszkaniowe przez kolejne 10 lat, ale nieustannie dąży do powiększania swojego banku ziemi i dalszego rozwoju na rynku deweloperskim.