Home Invest rusza z budową osiedla Monte VerdiHouseMarket.pl - 24 lutego 2016 15:19


Na początku marca rusza budowa osiedla mieszkaniowego Monte Verdi, przedsięwzięcia Home Invest w warszawskiej dzielnicy Włochy. W ofercie znajdą się mieszkania w ramach programu MdM.


Monte Verdi to inwestycja zlokalizowana w samym centrum Starych Włoch, przy ulicy Popularnej 1. Dzięki bliskiemu sąsiedztwu stacji PKP Warszawa Włochy, dojazd pociągami kolei miejskich i podmiejskich do ścisłego centrum stolicy zajmuje jedynie 10 minut. Doskonałe połączenie z innymi dzielnicami Warszawy zapewniają także linie autobusowe oraz stacja rowerowa Veturilo.

Inwestycja została przewidziana w czterokondygnacyjnej zabudowie, w tym z dwoma kondygnacjami podziemnymi, wewnętrznym dziedzińcem, małą architekturą oraz placem zabaw dla dzieci. Planowany termin zakończenia budowy to III kwartał 2017 roku.

– Liczymy na tak satysfakcjonującą sprzedaż, jak w przypadku naszych pozostałych inwestycji, na co bez wątpienia będzie miała wpływ oferta mieszkań w ramach programu MdM. Jednocześnie mamy nadzieję, że już sama nazwa inwestycji Monte Verdi będzie budziła pozytywne skojarzenia, ponieważ nawiązuje do zielonego wzgórza i słonecznej Italii – mówi Janusz Miller, dyrektor sprzedaży i marketingu w firmie Home Invest.

W ofercie dostępne będą mieszkania od jednopokojowych do czteropokojowych o powierzchniach od 29 mkw. do 82 mkw. W nieruchomości znajdzie się 61 mieszkań i 12 lokali handlowo-usługowych zlokalizowanych na parterze budynku. Na podziemnych kondygnacjach budynku przewidziano komórki lokatorskie oraz miejsca postojowe.