Horyzonty Gdyni obiecują panoramiczne widoki na miasto

Realizowane przez Semeko Horyzonty Gdyni tworzą budynki posiadające sześć kondygnacji nadziemnych oraz podziemne hale garażowe. We wszystkich znajdują się eleganckie portiernie z ochroną oraz gustownie zaaranżowane części wspólne.

Autor: HouseMarket.pl 03 listopada 2016 09:54

Horyzonty Gdyni powstają na skraju Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Osiedle zwraca uwagę ciekawie rozplanowanym ustawieniem budynków. Wschodni, doświetlony ze wszystkich stron stok, pozwolił‚ zaprojektować‡ i posadowić‡ budynki na różnej wysokości i nadać‡ każdemu z nich indywidualny charakter.

Budynki wchodzące w skład osiedla posiadają… sześć kondygnacji nadziemnych oraz podziemne hale garażowe.  Nad bezpieczeństwem mieszkańców czuwają… kamery monitoringu. Otoczenie obiektów wzbogacone jest zaprojektowaną… zielenią… i elementami małej architektury.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Budynek 6 i 7 to staranny projekt i ergonomiczna konstrukcja z funkcjonalnymi mieszkaniami od jednopokojowych do czteropokojowych. Przedłużeniem większości z nich są… obszerne tarasy, balkony lub loggie z widokiem na panoramę miasta, Zatoki Gdańskiej i portu. Na ostatnim piętrze zaplanowano lokale z antresolami.

Na parterze przyszli mieszkańcy będą mieć własne ogródki. W budynku nr 7 zaprojektowano 45 mieszkań o powierzchni od 39,49 do 108,02 mkw. Natomiast w budynku nr 6 powstanie 58 lokali od 34,31 do 100,66 mkw. Części wspólne to eleganckie portiernie, ładnie zaaranżowane klatki schodowe obsługiwane przez windy, które rozpoczną… bieg w hali garażowej. Mieszkańcy będą mieli do dyspozycji  również komórki lokatorskie. Na parterze budynku nr 6 zaplanowano punkt przedszkolny oraz lokal usługowy. Semeko planuje zakończyć budowę osiedla w lutym 2017 r.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych