Hotel Zamek na Skale. Apartamenty w zamkowych wnętrzach

Hotel Zamek na Skale oferuje apartamenty na sprzedaż za 6950 zł/mkw. netto. Przyszli właściciele zyskują gwarancję stałej rocznej stopy zwrotu z inwestycji w wysokości 7 proc. oraz udział w zyskach z tytułu wynajmu apartamentu.

Autor: HouseMarket.pl 09 stycznia 2017 09:19

System condohotel jest coraz bardziej popularną w Polsce formą inwestowania kapitału. W Stanach Zjednoczonych oraz Europie system ten funkcjonuje już od ponad 20 lat. Koncepcja ta zakłada możliwość zakupu poszczególnych pokoi przez osobę prywatną, bądź firmę. Łączy w sobie formę inwestycji i lokaty kapitału z posiadaniem atrakcyjnego miejsca wypoczynkowego.

Kupując apartament właściciele zyskują gwarancję stałej rocznej stopy zwrotu z inwestycji w wysokości 7 proc. oraz udział w zyskach z tytułu wynajmu apartamentu.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Inwestując w apartament condohotel każdy staje się właścicielem nieruchomości. Ma możliwość nieodpłatnego korzystania ze swojego apartamentu 14 dni w roku. Do jego dyspozycji będą również wszystkie dogodności hotelu. Kupując apartament zyskuje się możliwość odliczenia podatku VAT, co dodatkowo zmniejszy koszt inwestycji.

Zarządzaniem i wynajmem apartamentu zajmować będzie się doświadczony operator hotelowy, który działa na rynku od 2006 roku. Dodatkowo można się spodziewać się wzrostu wartości inwestycji w czasie.

Cena apartamentu to 6950 zł/mkw. netto + VAT (zwrot US) + 10 tys. zł koszt wyposażenia (netto).

Zamek na Skale leży w samym sercu Kotliny Kłodzkiej, miejscu umiłowanym przez wielu artystów.

Udokumentowana historia Zamku w Trzebieszowicach sięga XV wieku. Pierwotna siedziba rycerska wzniesiona na skalistym brzegu rzeki Białej Lądeckiej była budowlą kamienno-drewnianą o charakterze obronnym. Do naszych czasów z tamtej budowli przetrwały fragmenty kamiennych ścian w piwnicach. Już w XVI wieku na ruinach siedziby rycerskiej zaczęto wznosić renesansowy dwór z wewnętrznym dziedzińcem.

Hotel Zamek na Skale położony jest w górach, w samym sercu, malowniczej Kotliny Kłodzkiej jedynie 100 km od Wrocławia. Przepiękne otoczenie, sceneria 13 ha parku, szum pobliskiej górskiej rzeki sprawia, że miejsce to nabiera szczególnego charakteru. To tam bawili się pruscy królowie i rosyjscy carowie.

Dzisiaj w zamkowych wnętrzach może zamieszkać każdy. Doskonale odrestaurowany zamek pełni funkcję luksusowego, czterogwiazdkowego hotelu. Warto również pamiętać, że hotel jest przyjazny zwierzętom.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych