HRE Investments z inwestycją Tuwima Gardens w ŁodziHousemarket.pl - 25 marca 2021 12:24


Kompleks Tuwim Garden od HRE Investments powstanie w sąsiedztwie Parku 3 Maja oraz Parku Baden-Powella w Łodzi. W I etapie inwestycje zostanie wybudowanych 165 mieszkań.

Inwestycja przy ul. Tuwima 97 będzie znakomitym uzupełnieniem innowacyjnego i prestiżowego projektu - „Nowe Centrum Łodzi”, który sukcesywnie realizowany jest od kilku lat w mieście, a który w przyszłości stanie się jego nową wizytówką.

Powstanie tutaj wysublimowane i kameralne osiedle – TUWIMA GARDENS, które będzie połączeniem nowoczesnej architektury ze sztuką współczesną. Budowa podzielona zostanie na kilka etapów. Pierwszy zakłada realizację 165 mieszkań. Lokatorzy do dyspozycji będą mieli przestronne i świetnie doświetlone mieszkania o zróżnicowanych metrażach od 28 do 73 mkw. i różnych konfiguracjach od jednego do czterech pokoi. Przestrzeń każdego lokalu zostanie powiększona o balkon, a w przypadku parteru o zgrabny, prywatny ogródek. By uniknąć problemów z parkowaniem, już na etapie projektu przewidziano aż 166 stanowisk na podziemnym parkingu.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Tuwima Gardens to propozycja zarówno dla singli jak i rodzin. Osób ceniących innowacyjność, funkcjonalność oraz uroki dużego miasta. Położona w sercu Polski – Łódź, uważana jest za najszybciej rozwijający się region w kraju. To świetne miejsce do inwestowania i planowania swoje przyszłości. Bogata oferta rynku pracy, szeroki dostęp do fachowców i przystępne koszty życia, sprawiają, że coraz więcej osób decyduje się tutaj zamieszkać. Zakup nieruchomości tutaj to dobry wybór zarówno pod kątem własnych potrzeb mieszkaniowych, jak i pod wynajem. To znakomita propozycja również dla firm, które szukają atrakcyjnych mieszkań w rozsądnych cenach. Kto myśli o przestrzeni na swoją działalność albo biuro powinien wziąć pod uwagę lokal usługowy, który tutaj przewidziano.

Trwałość w zgodzie z ekologią

HRE Investments wybierając technologię budowy, postawiło na prefabrykację. Metoda z wykorzystaniem betonowej płyty zapewnia maksymalne bezpieczeństwo i komfort. Beton jest najtrwalszym materiałem budowlanym, dzięki temu przyszli lokatorzy mają zapewniony spokój na lata. Materiał ten nie wydziela żadnych szkodliwych substancji i w całości podlega recyklingowi. Wpisuje się też w proekologiczny kierunek, którym podąża miasto, jako gospodarz - Zielone Expo w 2029 roku.

Więcej o prefabrykacji opowiadał prezes HRE Invetsments Michał Sapota

Boiska i miejsce do grilowania

W zasięgu kilkuminutowego spaceru przyszli lokatorzy do dyspozycji będą mieli: boiska sportowe, place zabaw, siłownię plenerową oraz miejsce do grillowania. To idealny punkt na mapie miasta na wycieczki rowerowe, czy jazdę na hulajnogach.

Położenie Tuwima Gardens zapewni optymalne skomunikowanie z centrum. Dojazd do głównego dworca PKP zajmie mniej niż 10 minut. Nie będzie też problemu z komunikacją miejską, w sąsiedztwie jest pętla autobusowa. Wyjazd za miasto ułatwi dobre połączenie z drogami krajowymi i przecinająca miasto autostrada A1.

Kolejnym atutem jest bliskość galerii handlowej i marketu budowlanego. Przedszkole i szkoła oddalone są o kilka minut jazdy samochodem.