HSD Arrow zaprasza do przedsprzedaży mieszkań na Bonarce

Inwestycja HSD Arrow przy ul. Strumiennej w Krakowie to dwuetapowa kameralna zabudowa składająca się z pięciu budynków. W pierwszym etapie inwestycji do sprzedaży trafią budynki A i B. Każdy mieści po 32 mieszkania.

Autor: HouseMarket.pl 08 maja 2017 14:48

Ulica Strumienna, gdzie HSD Arrow buduje mieszkania, łączy się z ul. Turowicza, umożliwiając szybką komunikację z autostradą A4 oraz trasą nr 7 (Kraków – Zakopane).

Mieszkania o powierzchni od 29,09 mkw. do 104,59 mkw., w układach od jednopokojowych do pięciopokojowych, znajdują się w trzypiętrowych budynkach. Ceny za metr kwadratowy zaczynają się od 5700 zł, a kończą na kwocie 6700 zł. Lokale są skomunikowane cichobieżnymi windami oraz częściami wspólnymi o podwyższonym standardzie.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Duże balkony, nowoczesna bryła budynku mocno wyróżni inwestycję na Krakowskim rynku nieruchomości. W hali garażowej znajduje się 41 miejsc postojowych oraz 52 komórki lokatorskie. Dodatkowo na zamkniętym terenie osiedla powstanie osiem miejsc naziemnych.

Miejsce postojowe w hali garażowej deweloper wycenił na 25 tys. zł., a miejsca naziemne na 12, 5 tys. zł. Za komórkę lokatorską o powierzchni od 2,3 m do 4,53 m trzeba zapłacić 2160 zł/mkw.

Z racji zlokalizowania inwestycji na wzniesieniu z tarasów usytuowanych na dachach budynków będzie rozprzestrzeniał się widok na panoramę centrum Krakowa oraz góry. Zakończenie budowy planowane jest do końca trzeciego kwartału 2019 r., a uzyskanie pozwolenia na użytkowanie – kwartał od zakończenia budowy.

Lokalizacja cechuje się niską zabudową jednorodzinną oraz dobrym dojazdem do centrum Krakowa. Nieopodal inwestycji mieszczą się lokalne sklepy, markety (Biedronka), a także restauracje, apteka, urząd pocztowy.

Pobliskie centrum handlowe Bonarka City Center będzie dużym udogodnieniem związanym z życiem codziennym. Warto również wspomnieć o bliskości centrum biurowego B4B Bonarka for Business, które znajdują się w odległości około 700 metrów od inwestycji w linii prostej.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych