Hubertus. Osiedle w stylu fit

Oferta usług sportowych dla mieszkańców Hubertusa poszerzyła się. Na osiedlu rozpoczęło działalność studio dietetyki i treningu personalnego FitPlace Mokotów.

Autor: HouseMarket.pl 07 listopada 2016 13:13

Osiedle Hubertus to jeden z pierwszych projektów, które zapoczątkowały przemianę Służewca z obszaru przemysłowego w modne, przyjazne miejsce do życia. Także do życia w stylu fit.

Pomiędzy wybudowanymi na ponad 4,5-hektarowej działce budynkami znajduje się ponad 11 tys. mkw. uporządkowanych terenów zielonych, na których można uprawiać różne formy sportu. Bliskość tras rowerowych i spacerowych jest walorem dla miłośników jazdy na rowerze, rolkach, hulajnogach oraz fanów nordic walking czy joggingu. W sąsiedztwie znajdują się studia fitness, baseny i sieciowe siłownie.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Nowy partner na osiedlu

Od października 2016 r. oferta usług sportowych dla mieszkańców Hubertusa poszerzyła się. Na osiedlu rozpoczęło działalność studio dietetyki i treningu personalnego FitPlace Mokotów. Tu w jednym miejscu mieszkańcy mogą skorzystać z kompleksowej opieki specjalistów ds. żywienia oraz uczestniczyć w indywidualnych sesjach fitness z trenerem personalnym.

W studio powstała bowiem profesjonalnie wyposażona sala ćwiczeń - idealne miejsce dla wszystkich, którzy lubią kameralne siłownie, indywidualne podejście oraz chcą osiągnąć idealną sylwetkę i doskonałą kondycję.

Od przyszłego roku osiedle Hubertus powinno zyskać kolejny punkt, wpierający aktywną rekreację i zdrowy miejski styl życia. Jak wynika z przyjętych przez ZDM planów rozwoju sieci Veturilo, w sąsiedztwie inwestycji, w rejonie skrzyżowania ulic Bokserskiej i Obrzeżnej ma powstać nowa stacja z wypożyczalnią rowerów miejskich.

Zdrowe podejście do życia

Promocję zdrowego stylu życia wspiera także model komercjalizacji przestrzeni handlowo-usługowych, praktykowany przez ECO-Classic. Firma dokłada starań, by wśród operatorów obsługujących osiedle byli obecni partnerzy oferujący produkty typu slow food, np. piekarnie z bogatym wyborem różnorodnego pieczywa, masarnie z ofertą małych, ekologicznych producentów czy restauracje ze zdrową, niskoprzetworzoną żywnością.

W ramach tego założenia ECO-Classic nawiązała również współpracę z firmą Lokalny Rolnik, rozwijającą sieć dostaw ekologicznych produktów z gospodarstw, prosto pod drzwi mieszkańców inwestycji. Z ofertą Lokalnego Rolnika mieszkańcy Hubertusa mogli się zapoznać już podczas czerwcowego pikniku rodzinnego, zorganizowanego przez dewelopera na osiedlu.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych