i2 Development poszerza ofertę o dwa projekty w śródmieściu Wrocławia

Giełdowy deweloper rozpoczął aktywną sprzedaż dwóch kameralnych projektów mieszkaniowych, Kaszubska 10 i Śrutowa 10. Inwestycje, zlokalizowane w centrum Wrocławia, wzbogacą ofertę i2 Development adresowaną do najbardziej wymagających z klientów indywidualnych oraz inwestorów.

Autor: housemarket.pl 27 czerwca 2019 13:13

Kaszubska 10 to 7-kondygnacyjny budynek mieszkalny z 56 funkcjonalnymi lokalami o metrażach od 23 do 37 mkw. Łączna powierzchnia budynku to blisko 1,6 tys. mkw. powierzchni użytkowej. Zakończenie projektu i oddanie lokali do użytkowania planowane jest na IV kw. 2019 r.
W projekcie przy ul. Śrutowej 10 powstaje 25 lokali mieszkalnych (powierzchnia od 22 do 245 mkw.) oraz dwa lokale usługowe. Łączna powierzchnia użytkowa to 1,7 tys. mkw. Finalizacja Śrutowa 10 przewidziana jest na I kw. 2020 r.

Marcin Misztal, prezes i2 Development, informuje, iż rosnące zainteresowanie ofertą mieszkaniową spółki, w tym lokalami z wyższego przedziału rynku, adresowanymi tak do najbardziej wymagających klientów indywidualnych jak i inwestorów nabywających lokale w centrum miasta z myślą o ich dalszym wynajmie, przesądziły o zmianie koncepcji komercjalizacji projektów Kaszubska 10 i Śrutowa 10.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- Jesteśmy przekonani, iż sprzedaż pojedynczych lokali w obu inwestycjach pozwoli nam na wygenerowanie atrakcyjniejszego wyniku w porównaniu z pierwotnie przewidzianą sprzedażą pakietową. Projekty cieszą się dużym zainteresowaniem potencjalnych nabywców, zakładamy, że gros z lokali w obu inwestycjach zostanie sprzedana przed oddaniem ich do użytkowania - ocenia prezes giełdowej spółki.

Obecnie i2 Development ma w ofercie 384 lokali powstające w 18 inwestycjach. Ponadto w przygotowaniu spółka ma 7 projektów z ok. 2.100 lokalami, z których część zostanie wprowadzona do sprzedaży w najbliższych miesiącach.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych