i2 Development rusza z realizacją Awicenny

i2 Development dostał pozwolenie na budowę dwóch wielorodzinnych budynków mieszkalnych. To pierwszy z trzech etapów projektu Awicenny we Wrocławiu, na osiedlu Oporów. Deweloper zaoferuje 267 lokali mieszkalnych w ramach całej inwestycji.

Autor: HouseMarket.pl 11 kwietnia 2017 12:45

Wrocławski deweloper rozpoczyna budowę i sprzedaż mieszkań pierwszego etapu projektu Awicenny, który zlokalizowany jest przy ul. Awicenny we Wrocławiu w sąsiedztwie zrealizowanego projektu Ogrody Jordanowskie. Inwestycja ta składa się z trzech etapów. Pierwszy, którego realizacja właśnie ruszyła, to budowa dwóch wielorodzinnych budynków mieszkalnych z garażem podziemnym.

Inwestycja będzie liczyła 104 mieszkania o zróżnicowanej strukturze metrażowej, od kawalerek po mieszkania czteropokojowe. Lokale mieszkalne będą miały powierzchnię od 28 mkw. do 122 mkw. W ramach całej inwestycji deweloper zaoferuje 267 mieszkań. i2 Development spodziewa się uzyskania pozwoleń na realizację pozostałych dwóch etapów w najbliższym czasie.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- Zgodnie z zapowiedziami ruszamy z kolejną inwestycją przy ul. Awicenny. Przy tej inwestycji wykorzystamy doświadczenie zdobyte przy realizacji sąsiedzkiego projektu Ogrody Jordanowskie. Cieszył się on ponadprzeciętnym zainteresowaniem. Jesteśmy zadowoleni z efektów biznesowych i finansowych tej inwestycji, dlatego proponujemy naszym klientom kolejną inwestycję w tej okolicy - powiedział Marcin Misztal, wiceprezes zarządu i2 Development.

Ogrody Jordanowskie miały pozytywny wpływ na wzrost liczby sprzedanych mieszkań w 2016 r. oraz osiągnięte marże na tym projekcie. W tym przypadku wszystkie mieszkania zostały sprzedane przed oddaniem do użytku, już w drugim kwartale 2016 r.

Mając na uwadze zdobyte przy tej inwestycji doświadczenie w zakresie dostosowania oferty oraz poziomu cen do potrzeb przyszłych klientów, władze i2 Development podjęły decyzję o budowie sąsiedzkiej inwestycji „Awicenny”. Spółka ocenia, że nowa inwestycja pozytywnie wpłynie na wyniki finansowe w przyszłych okresach sprawozdawczych.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych