i2 Development startuje z nową inwestycją

i2 Development rozpoczął kolejną inwestycję u zbiegu ulic Ptasiej i Podwórcowej. Projekt wpisuje się w proces rewitalizacji przedwojennej części Wrocławia. 

Autor: HouseMarket.pl 08 października 2015 08:33

Przy Ptasiej powstaje na Przedmieściu Odrzańskim, u zbiegu ulic Ptasiej i Podwórcowej. Dzięki konsultacjom przeprowadzonym z konserwatorem zabytków, deweloper zastosował materiały oddające charakter dawnej zabudowy miejskiej.

Na siedmiu kondygnacjach zaplanowano cztery lokale usługowe w parterze oraz 68 mieszkań o zróżnicowanej powierzchni – od 20 do 40 mkw. Dzięki możliwości dowolnego łączenia lokali, każdy z przyszłych mieszkańców będzie mógł indywidualnie rozplanować swoją przestrzeń do życia. Aranżacją wnętrz zajmie się Concept, biuro aranżacji wnętrz wchodzące w skład Grupy i2 Development.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Atutami inwestycji Przy Ptasiej są ustawne balkony i duże tarasy. Budynek tworzony jest ze szczególną dbałością o bezpieczeństwo jej przyszłych lokatorów. Mieszkania wyposażone zostaną w najwyższej klasy drzwi antywłamaniowe i wideodomofony.

- Na duże zainteresowanie naszymi inwestycjami wpływ ma charakter dzielnicy i atrakcyjna lokalizacja: bliskość Wyspy Słodowej, Ostrowa Tumskiego oraz zachęcające do odpoczynku w ciszy i spokoju tereny zielone. Widzimy potencjał Nadodrza, dlatego zainwestowaliśmy w teren przy ul. Ptasiej – tłumaczy Marcin Misztal, wiceprezes zarządu i2 Development.

Deweloper planuje zakończenie inwestycji Przy Ptasiej na II kwartał 2017 roku.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych