i2 powiększa Ogrody Jordanowskie

i2 Development kupiła grunty we Wrocławiu pod około 270 mieszkań.

Autor: PAP/HouseMarket.pl 31 sierpnia 2016 09:08

Spółka zależna i2 Development ma przyrzeczoną umowę kupna działki we Wrocławiu za 10 mln zł netto – podał deweloper w komunikacie. Zakup ten pozwala na realizację projektu Ogrody Jordanowskie II, przewidującego budowę około 270 mieszkań.
Cena działki brutto to 12,3 mln zł.

Jak podano, zakup został sfinansowany ze środków pochodzących z publicznej emisji akcji serii B oraz środków własnych spółki.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Ogrody Jordanowskie to kompleks trzech budynków w zabudowie wielorodzinnej położonych w południowo-zachodniej części miasta – na Oporowie. Inwestycja tworzona jest z myślą o osobach pragnących odnaleźć spokojną, kameralną i cichą okolicę do zamieszkania. Projekt inwestycji zakłada utworzenie trzykondygnacyjnych budynków z garażami podziemnymi. Inwestycja pomieści lokale mieszkalne z przynależnymi ogródkami, tarasami i balkonami. W ofercie będą mieszkania od 22 mkw. do 83 mkw., w układach trzypokojowych i czteropokojowych

Komfort użytkowania zapewnią cichobieżne windy zjeżdżające do poziomu -1. Nowoczesna architektura budynków nada inwestycji ponadczasowej elegancji.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych