i2 tworzy nowy adres we Wrocławiu

Ruszyła sprzedaż mieszkań w najnowszej inwestycji i2 - Awicenny. W pierwszym etapie osiedla powstaną dwa budynki.

Autor: HouseMarket.pl 12 lipca 2017 14:37

Awicenny to zespół sześciu budynków w zabudowie wielorodzinnej położonych w południowo-zachodniej części miasta – na Oporowie. Realizacja inwestycji odbędzie się etapowo. Pierwszy etap obejmuje budowę dwóch budynków. Osiedle tworzone jest z myślą o osobach pragnących odnaleźć spokojną, kameralną i cichą okolicę do zamieszkania.

Projekt inwestycji zakłada utworzenie 4-kondygnacyjnych budynków z garażami podziemnymi. 104 funkcjonalne lokale mieszkalne z przynależnym ogródkami, tarasami i balkonami zapewnią doskonałą przestrzeń do codziennego spędzania czasu.

Oferta i2 Development obejmuje mieszkania liczące od 28 do 121 mkw. ( w tym 4–pokojowe mieszkania z antresolami) i zapewnia duże możliwości aranżacyjne. Komfort użytkowania zapewnią cichobieżne windy zjeżdżające do poziomu -1 gdzie znajdować się będzie garaż podziemny.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Jak zapewnia deweloper, nowoczesna architektura budynków nada inwestycji ponadczasowej elegancji. Zastosowanie wysokiej jakości materiałów budowlanych i wykończeniowych oraz nowoczesnych technologii instalacyjnych wpłynie na wysoki komfort użytkowania zarówno przestrzeni mieszkalnej, jak również części wspólnych.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych