I etap inwestycji Nowy Gruszczyn osiągnął stan surowy

W Gruszczynie w gminie Swarzędz trwa realizacja inwestycji deweloperskiej Nowy Gruszczyn. W ramach I etapu powstaje 7 domów, czyli 14 lokali mieszkalnych. Prace budowlane są mocno zaawansowane i aktualnie został osiągnięty stan surowy.

Autor: housemarket.pl 06 maja 2022 16:01

Nowy Gruszczyn to premierowy projekt firmy Sky Investments w podpoznańskim Gruszczynie. W pierwszym z sześciu etapów inwestycji znajdzie się 7 domów, czyli 14 lokali mieszkalnych w zabudowie bliźniaczej. Do oferty trafiły dwa typy domów o zróżnicowanej powierzchni użytkowej - A - 141 mkw. i B - 135,14 mkw. Każdy z lokali jest położony na dużej działce, gwarantującej aranżację przestronnego, zielonego ogrodu. Od jesiennej premiery Nowego Gruszczyna regularnie trwają prace budowlane, co dostrzegają także klienci odwiedzający inwestycję.

- Osiągnęliśmy stan surowy otwarty we wszystkich 14 lokalach. W części z budynków wstawiliśmy stolarkę okienną, w niektórych właśnie to następuje. Ponadto trwa montaż więźby i pokrycia dachowego. Pracownicy budowlani działają zgodnie z harmonogramem - mówi Katarzyna Wyszyńska, dyrektor ds. sprzedaży i obsługi inwestycji w firmie Sky Investments.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Każdy lokal jest podzielony na dwa poziomy. Parter z kuchnią, salonem i łazienką tworzą strefę dzienną, a piętro z trzema sypialniami, dwiema garderobami i łazienką – strefę wypoczynkową.

– Stawiamy na przestrzeń i poczucie swobody w każdym pomieszczeniu, począwszy od salonu o powierzchni ponad 42 mkw. aż do zielonego, dużego ogrodu z tarasem, który szczególnie wiosną i latem pełni funkcję wypoczynkową. Ogrzewanie podłogowe w wiatrołapie, pomieszczeniu gospodarczym i wc na parterze oraz w łazience na piętrze czy doskonała izolacja cieplna i akustyczna stolarki okiennej również zapewniają poczucie komfortu naszym mieszkańcom – opisuje Katarzyna Wyszyńska.

Docelowo osiedle będzie liczyć 38 domów, czyli 76 lokali w zabudowie bliźniaczej. Inwestycja powstaje przy ulicy Katarzyńskiej w Gruszczynie w gminie Swarzędz. Wystarczy jedynie kilka minut, by rowerem dojechać nad Jezioro Swarzędzkie. Z kolei do Poznania, oddalonego od Gruszczyna ok. 8 km, można w kilka minut dotrzeć autem. Niedaleko od osiedla są sklepy, apteki, placówki medyczne i dwa przedszkola oraz szkoła podstawowa (w zasięgu 2 km).

Oprócz inwestycji Nowy Gruszczyn, Sky Investments rozwija osiedle Rodzinne Podolany, zlokalizowane przy ulicy Heleny Rzepeckiej w Poznaniu. Aktualnie trwa realizacja ostatniego etapu inwestycji, który będzie gotowy już pod koniec roku. Osiedle Rodzinne Podolany finalnie będzie liczyć 99 lokali, wśród których znajdą się zarówno domy szeregowe z ogrodami, jak i mieszkania dwupoziomowe z tarasami na dachu. Warto podkreślić, iż firma Sky Investments niedługo przygotowuje kolejną inwestycję na terenie Poznania.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych