I etap wrocławskiej Awicenny z pozwoleniem na użytkowanie

Giełdowy deweloper finalizuje realizację i sprzedaż projektu Awicenny zlokalizowanego na wrocławskim Oporowie. Prace budowlane w ramach trzech etapów inwestycji przy ul. ibn Siny Awicenny, w których powstało 268 mieszkań, zostały już zakończone, a dla I etapu inwestycji wydane zostało pozwolenie na użytkowanie. 70 proc. lokali w projekcie zostało już sprzedanych, a w ocenie przedstawicieli spółki komercjalizacja inwestycji zakończy się w I półroczu 2020 r.

Autor: housemarket.pl 04 lutego 2020 13:16

Inwestycja zlokalizowana jest w zacisznej części Oporowa, dynamicznie rozwijającego się osiedla w południowo-zachodniej części Wrocławia. W ramach projektu powstało 6 budynków z łącznie 268 lokalami mieszkalnymi. Zaciszna, prestiżowa lokalizacja, kameralny charakter projektu oraz nowoczesna, ponadczasowa architektura budynków sprawiają, że Awicenny cieszy się dużym, rosnącym zainteresowaniem klientów.

– Obecnie w ofercie mamy niespełna 80 lokali w tej inwestycji. Wraz z zakończeniem budowy obserwujemy rosnące zainteresowanie projektem. Konserwatywnie zakładaliśmy, iż sprzedaż lokali w inwestycji zakończy się do końca czerwca 2020 r., jednak mając na uwadze obecne tempo sprzedaży sądzimy, że gros lokali pozostałych do sprzedaży znajdzie nabywców w perspektywie 2-3 miesięcy. Cieszymy się, że udało się nam stworzyć na Oporowie wartościowy, funkcjonalny fragment nowej tkanki miejskiej, wspierając rozwój tej części Wrocławia – komentuje Marcin Misztal, prezes i2 Development.

Obecnie w ofercie i2 Development znajduje się 1,3 tys. lokali w 19 inwestycjach we Wrocławiu, z których część została już oddana do użytkowania. Łączna powierzchnia oferowanych klientom lokali to 64 tys. mkw.

W realizacji znajduje się obecnie 15 inwestycji i2 Development z 1,3 tys. lokali i 65 tys. mkw.

– Naszym atutem jest bogata, zdywersyfikowana oferta, skierowana do szerokiego grona odbiorców, od klientów szukających lokali na własne potrzeby po inwestorów chcących lokować swój kapitał w atrakcyjnie położonych lokalach z myślą o ich wynajmie. Rekordowo wysoka, zróżnicowana oferta przekłada się na rosnące zainteresowanie naszymi inwestycjami i atrakcyjne wyniki sprzedażowe, umacniając nas na pozycji wiodącego dewelopera mieszkaniowego we Wrocławiu – dodaje Marcin Misztal.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych