II etap Cichej Doliny na Wilanowie z pozwoleniem na użytkowanie

Cicha Dolina w Wilanowie ma zgodę na II etap użytkowania. W budowie pozostaje już tylko 11 domów realizowanych przez dewelopera.

Autor: Housemarket.pl 01 kwietnia 2021 09:49

Cicha Dolina to osiedle składające się z 58 domów szeregowych zlokalizowanych w 16 budynkach w spokojnej części Wilanowa - Zawadach. Pierwszych 36 domów (etap w całości wyprzedany), zrealizowano w tradycyjnej stylistyce. W drugim etapie inwestycji, liczącym 22 domy, postawiono na nieco odważniejszy, bardziej nowoczesny design. - Chcieliśmy pójść z duchem czasu, a jednocześnie zachować to, za co chwalą nas nasi mieszkańcy: wysoką jakość, funkcjonalność i przyjazną atmosferę osiedla. Z tego, co słyszymy, udało się to całkiem dobrze - tłumaczy Mirosław Wojtas, prezes spółki Notica Investment odpowiedzialnej za Cichą Dolinę.

Powierzchnia użytkowa każdego z domów w Cichej Dolinie (w przypadku obu etapów) oscyluje wokół 150 metrów kwadratowych. Do tego mieszkańcy mogą wybrać działkę o wielkości od 220 do nawet 411 metrów kwadratowych. Piętrowe budynki zakupić można zarówno w stanie deweloperskim, jak i wykończone „pod klucz”, według życzenia nabywcy.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Ciekawy układ działek sprawia, że za oknem każdego z domów jest zielono, a kameralny charakter osiedla zapewnia mieszkańcom spokój. - Zależało nam na tym, by stworzyć miejsce, gdzie będzie się nam wszystkim po prostu dobrze żyło - podkreśla Mirosław Wojtas. - Bez uciekania za miasto, a jednocześnie zdała od zgiełku i w otoczeniu zieleni - dodaje.

Deweloper podkreśla, że większość obecnych mieszkańców Cichej Doliny, to ludzie, którzy mieszkali w okolicy już wcześniej i znają jej zalety. Wielu przenosi się tu z blokowej części Wilanowa czy innych dzielnic Warszawy, sporo jest też obcokrajowców.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych