II etap projektu Nadolnik sprzedany w 50 procentach

Trwa budowa inwestycji Nadolnik Compact Apartments. Do zakończenia prac pozostało blisko półtora roku, a już ponad 50 smart apartamentów znalazło swoich nabywców.

Autor: housemarket.pl 16 lutego 2021 12:24

W inwestycji Nadolnik Compact Apartments I etap został zakończony, a drugi jest w budowie.

- Ostatnio wykonywane prace to strop nad halą garażową i planowany termin zakończenia tego zadania to przełom lutego i marca. Następnie kompleks będzie się powiększał piętro po piętrze. Termin zakończenia II etapu naszej inwestycji to przyszły rok. Na budowie zastosowane są wszelkie środki ostrożności i zasady bezpieczeństwa. Dotyczy to aktualnych okoliczności, to jest zimowej aury, jak i nadal trwającej pandemii. Wysokie standardy pracy na naszej inwestycji oraz w biurze są w pełni zachowane – podkreśla przedstawiciel dewelopera - informuje Karolina Skrzypek z biura sprzedaży Grupy Partner.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Nowatorski projekt w skali Poznania

Inwestycja Nadolnik Compact Apartments (podzielona na cztery etapy) to projekt nowatorski w skali Poznania, ponieważ zakłada stworzenie kompleksu ponad 1000 smart apartamentów o zróżnicowanym metrażu od 19 do 41 mkw.

Czym wyróżniają się tego typu lokale? Przede wszystkim kompaktowymi rozwiązaniami, możliwością wykończenia „pod klucz” oraz przystępną propozycją cenową, już od 111 150 zł netto. W każdym smart apartamencie znajdują się: aneks kuchenny, łazienka i przestrzeń do pracy oraz wypoczynku. Wybrane z nich posiadają także antresole, mogące pełnić funkcję sypialnianą. Każdy jest samodzielnym lokalem, ale razem tworzą pełen kompleks z punktami handlowo-usługowymi.

- Z pewnością jest to alternatywa dla młodych osób wiążących swoją przyszłość z Poznaniem, studentów, absolwentów uczelni wyższych, singli, ponieważ pozwala w przystępnej cenie nabyć własną nieruchomość. Dla wielu naszych klientów jest to ciekawsza opcja, niż wynajem mieszkania na poznańskim, czy – patrząc szerzej – wielkopolskim rynku - opisuje Karolina Skrzypek.

Ta idea, a także perspektywa stworzenia całego kompleksu z wszelkimi udogodnieniami, sprawia, że na Nadolnik Compact Apartments można spojrzeć jako na zupełnie nową propozycję, nawet nowatorską. Inwestycja zostanie przygotowana całościowo, razem z małą architekturą (alejki wewnętrzne, ławki, chodniki) oraz udogodnieniami, których nie ma w wielu projektach deweloperskich.

- Boiska do gry w koszykówkę, piłkę nożną, korty tenisowe z pewnością wzbogacą infrastrukturę. Powstanie również pełne zaplecze handlowo-usługowe. Nabywcy smart apartamentów będą mieć na miejscu wszystko, czego potrzebują do codziennego funkcjonowania - tłumaczy Karolina Skrzypek.

Model biznesowy z pozytywnym odbiorem na rynku

Nadolnik Compact Apartments spotkał się z pozytywnym odbiorem na rynku nieruchomości w Poznaniu. I etap (213 lokali) jest gotowy. Wszystkie smart apartamenty znalazły swoich nabywców. Wśród nich są nie tylko klienci indywidualni, ale również inwestycyjni. Zakup nieruchomości pozwala ulokować nadwyżkę kapitału, a następnie smart apartament można wynająć, co gwarantuje stałe zyski.

- Mamy gotowy model inwestycyjny dla tej grupy klientów. Opieka operatora, spółki Rent Nadolnik Compact Apartments gwarantuje znalezienie najemcy, dopilnowanie wszelkich opłat, a przede wszystkim – roczną stopę zwrotu z tej inwestycji na poziomie co najmniej sześciu procent - podsumowuje Karolina Skrzypek.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych