II etap Royal Residence już w sprzedaży

Grupa Robyg wprowadziła do sprzedaży kolejny, drugi etap osiedla Royal Residence na warszawskim Wilanowie. W ofercie jest 131 mieszkań. Osiedle jest malowniczo zlokalizowane w wyjątkowo atrakcyjnej części Wilanowa. Łącznie powstanie tu 1600 lokali.

Autor: housemarket.pl 25 listopada 2021 12:55

  • Robyg wprowadza do sprzedaży II etap inwestycji Royal Residence. 
  • Inwestycja powstaje w Warszawie.
  • Royal Residence – to enklawa nowoczesnych, 4 piętrowych budynków. W ramach inwestycji na rynek trafi 1 600 mieszkań.

Apartamenty będą wyposażone w przestronne tarasy sięgające aż do 100 mkw., loggie, balkony i zaaranżowane ogródki. Ponadto Robyg zainstaluje stacje ładowania samochodów elektrycznych. Na osiedlu będą zainstalowane panele fotowoltaiczne zasilające w energię części wspólne, oświetlenie LED, zaprojektowano także atrakcyjne tereny zielone.

Osiedle będzie ogrodzone, zapewnione będzie bezpieczeństwo, ochrona i monitoring. Między budynkami zaplanowano strefę zieleni pełną bujnej, różnorodnej roślinności. Znajdzie się tu także plac zabaw dla dzieci, wewnętrzna strefa fitness z sauną i miejsca relaksu dla dorosłych. Ścieżki spacerowe, rowerowe i elementy małej architektury dopełnią całości.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

CZYTAJ TEŻ: PIERWSZY KWARTAŁ DOBRY DLA ROBYG 

- Ponad 130 apartamentów w pierwszym etapie Royal Residence sprzedało się w rekordowym tempie. Dlatego już teraz wprowadzamy do oferty kolejny etap tej inwestycji. Bardzo mocno postawiliśmy na kwestie ekologiczne, które są dostępne na naszym osiedlu bez dodatkowych dopłat. Oferujemy wiele innowacyjnych rozwiązań, m.in. fotowoltaikę, system Smart House firmy Keemple, a do 2024 roku planujemy całkowite przejście na energię pochodzącą z odnawialnych źródeł w procesie budowalnym. Tym samym wyprzedzimy założenia dyrektywy Fit for 55, która zakłada osiągnięcie tego celu do 2030. Royal Residence to ostatnie takie miejsce w Wilanowie – projekt wyjątkowy zarówno pod względem lokalizacji, rozmachu i jakości. Będzie to osiedle pełne nowoczesnych udogodnień, zieleni, z bliskością natury – a jednocześnie świetnie skomunikowane z centrum Warszawy - mówi Joanna Chojecka, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu na Warszawę i Wrocław w Robyg.

Wszystkie lokale w standardzie, bez dodatkowych kosztów, zostaną wyposażone w system Smart House firmy Keemple – który podnosi komfort i bezpieczeństwo użytkowania oraz umożliwia obniżenie kosztów eksploatacyjnych nawet o 30 proc. Jest to obecnie jedno z ważniejszych oczekiwań, jakie klienci mają wobec infrastruktury mieszkaniowej – ekologiczne rozwiązania wspierające oszczędzanie i pozytywne dla klimatu są kluczowym elementem strategii zrównoważonego rozwoju Robyg.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych