III etap Osiedla Przy Jeziorach mocno zaawansowany

Osiedle Przy Jeziorach w Poznaniu harmonijnie się powiększa. Przy ulicy Golęczewskiej bez trudu można dostrzec postępy na inwestycji. Pierwsze lokale w III etapie są niemal gotowe. Ponadto trwa realizacja kolejnych budynków bliźniaczych.

Autor: housemarket.pl 19 sierpnia 2022 13:56

  • Trwa sprzedaż inwestycji Osiedle przy Jeziorach w Poznaniu.
  • Lokale dostępne są w cenie od 6060 zł brutto/ mkw.
  • Inwestycja realizowana przeze dewelopera More Place.

Każdy z trzech etapów składa się z lokali w zabudowie bliźniaczej, o powierzchni ponad 100 mkw., z klasycznym dwupoziomowym projektem przestrzennym. Warto podkreślić, że cały projekt zakłada powstanie 28 budynków bliźniaczych, czyli łącznie 56 odrębnych lokali. W etapie III znajdzie się 14 domów, czyli 28 lokali bliźniaczych. Pierwsze z nich są niemal gotowe, natomiast kolejne mają wykonywane ocieplenie. Dwa najnowsze domy mają montowane pokrycie dachowe. Ponadto wszystkie aktualnie budowane lokale mają już wykonany stan surowy zamknięty lub otwarty.

- Wszystkie osoby zainteresowane naszą ofertą zapraszamy do umówienia spotkania na Osiedlu Przy Jeziorach. Dzięki temu można nie tylko zobaczyć budowę, ale też gotowe etapy inwestycji oraz dom pokazowy. Szczególnie ta ostatnia możliwość będzie interesująca, ponieważ pozwala dokładnie poznać przestrzeń mieszkalną i każde pomieszczenie – mówi Tomasz Pietrzyński, członek zarządu firmy More Place.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

 

Jak zostały zaprojektowane lokale bliźniacze na Osiedlu Przy Jeziorach? Na parterze każdego z nich znajduje się: salon, kuchnia, komunikacja wraz ze schodami, toaleta oraz jeden lub dwa pokoje, w zależności od układu. Na piętrze dostępne będą dwa przestronne pokoje, oddzielna garderoba, toaleta oraz dodatkowe pomieszczenie np. na pralnio-suszarnię. Ponadto to każdego lokalu przypisana jest spora działka o powierzchni od 451 do 507 mkw.

Przedstawiciel firmy deweloperskiej podkreśla, że osiedle powstaje wraz z licznymi częściami wspólnymi, jak droga wewnętrzna, chodniki, czy dodatkowe rozwiązania służące bezpieczeństwu mieszkańców.

- Takie elementy są widoczne na pierwszy rzut oka, już przy pierwszej wizycie na inwestycji. Ponadto wiele osób przyjeżdżając na nasze osiedle, dostrzega lokalizację. Bez względu na to, czy jedziemy z centrum Poznania przez Złotniki, czy przez Strzeszyn, otacza nas przyroda – dodaje Tomasz Pietrzyński.

Dużym atutem lokalizacji jest właśnie wygodne połączenie z miastem. Osoby na co dzień korzystające z transportu publicznego mogą wybrać autobus lub pociąg, którego stacja znajduje się w pobliskich Złotnikach. Dostępne jest tam centrum przesiadkowe w stylu „Park & ride”, gdzie można bezpiecznie zostać auto, motor lub rower i skorzystać z kolei metropolitalnej jadącej do centrum Poznania. Oczywiście mieszkańcy Osiedla Przy Jeziorach sprawnie dojadą do ważnych dla siebie miejsc autem. Inwestycja cieszy się dużą popularnością, aktualnie są w sprzedaży ostatnie lokale.

Budowa osiedla zakończy się w 2023 roku.

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych