Ile za wynajem mieszkania? Mzuri pomoże sprawdzić

Mzuri ruszyło z platformą jakiczynsz.pl, która pozwala oszacować wiarygodną cenę jaka powinna być pobierana za wynajem mieszkania. Nowe narzędzie pozwala sprawniej zarządzać lokalem przeznaczonym na wynajem oraz proponuje czynsz adekwatny do standardu mieszkania i jego lokalizacji.

Autor: propertyinwestycje.pl 23 października 2019 12:02

Mzuri wystartowało z nową platformą dla właścicieli mieszkań oraz dla osób, które planują zakup mieszkania na wynajem. Jakiczynsz.pl to kalkulator najmu, który wylicza potencjalną cenę wynajmu mieszkania oraz generuje raport dynamiki rynku nieruchomości w Polsce.

Obsługa narzędzia jest prosta i intuicyjna. W formularzu wystarczy wpisać dane takie jak m.in. liczba pokoi czy standard wykończenia, a narzędzie wskazuje widełki czynszu najmu w danej lokalizacji. Co więcej, po wyliczeniu ceny najmu mieszkania, zostaje wygenerowany raport, który zawiera dane dotyczące rynku nieruchomości w Polsce.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Dane wyliczane są na podstawie algorytmu z informacji zebranych przez Mzuri. Spółka zarządza już ponad 5 200 mieszkań na wynajem, które zlokalizowane są w 32 miastach w Polsce.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych