Ilumino – rośnie drugi etap najwyższej inwestycji mieszkaniowej w Łodzi

W samym centrum Łodzi, w pobliżu Piotrkowskiej, wyrasta najwyższa, 16-sto piętrowa inwestycja mieszkaniowa w mieście - drugi etap osiedla Ilumino. W wybranych mieszkaniach na wyższych piętrach, oprócz balkonu, loggi lub tarasu, zaprojektowano prywatne ogródki, z których można będzie podziwiać piękną panoramę miasta.

Autor: Housemarket.pl 12 maja 2017 09:30

Projekt od początku cieszy się dużym zainteresowaniem – najlepiej świadczy o tym fakt, że z 243 mieszkań dostępnych w pierwszym etapie, wolne pozostały już tylko cztery. W ramach powstającego obecnie drugiego etapu inwestycji, wybór będzie jeszcze większy. Do dyspozycji przyszłych mieszkańców zostaną oddane 274 mieszkania w ciekawej i zróżnicowanej ofercie, począwszy od 30-metrowych kawalerek aż po ponad 100-metrowe apartamenty. Niezależnie od wybranego metrażu, wszystkich mieszkańców ucieszy wspólna strefa relaksu, połączona z placem zabaw oraz niebanalna architektura. Nowoczesny i funkcjonalny budynek połączony zostanie z zabytkową Resursą Rzemieślniczą z początków XX wieku.

Niedawno zakończył się etap prac zabezpieczających wspomnianą konstrukcję, w 90 proc.gotowe są słupy i ściany żelbetowe na poziomie -1. Wkrótce całą konstrukcję przykryje strop, a inwestycja zacznie piąć się do góry. - To dla nas bardzo ważny moment, który jest potwierdzeniem zaufania, jakim obdarzyli nas nasi Klienci. To dla nich każdego dnia staramy się podnosić poziom naszych usług i dbać o to, by mieszkania, które budujemy były jak najbardziej komfortowe – komentuje Agata Zambrzycka, Sales and Marketing Manager.

Podobał się artykuł? Podziel się!

SŁOWA KLUCZOWE

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych