In Art. inwestuje w ulicę Sytą w Warszawie

Deweloper In Art. realizuje kilka inwestycji na ulicy Sytej w Warszawie. Są wśród nich apartamenty i luksusowe domy jednorodzinne.

Autor: HouseMarket.pl 08 sierpnia 2016 13:40

Apartamenty Syta 106 to kameralne osiedle dwóch budynków wielorodzinnych przy ul. Sytej 106 w Wilanowie Zawadach. Pomieszczą 10 nowoczesnych i komfortowych lokali o powierzchniach od 70 mkw. do 193 mkw.

Dwukondygnacyjne rezydencje wyposażone będą w windy oraz garaże podziemne gwarantujące wszystkim mieszkańcom miejsca postojowe. Budowa została rozpoczęta w listopadzie 2015 roku , a jej zakończenie planowane jest na listopad 2016 r.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Z kolei Apartamenty Syta 112 to osiedle dziewięciu budynków mieszkalno-usługowych dwukondygnacyjnych i trzykondygnacyjnych. Realizowane będzie między ulicą Sytą od zachodu i projektowaną ulicą Dostatnią od wschodu. W kameralnych obiektach zaplanowano od pięciu do ośmiu lokali o powierzchniach od ok. 37 mkw. do ok. 170 mkw.

Budynki będą wyposażone w windy oraz w kondygnacji podziemnej w miejsca garażowe i pomieszczenia na jednoślady. Planowane zakończenie inwestycji to czerwiec 2018 r.

Kolejną inwestycja firmy In Art. jest Willa z Widokiem - kameralne osiedle trzech luksusowych domów jednorodzinnych przy ul. Sytej 93 w Wilanowie Zawadach. Rezydencje usytuowane są na przestronnych działkach o powierzchni od 1 tys. mkw. do 6 tys. mkw., z pięknym widokiem na tereny Parku Morysin i Pałacu w Wilanowie.

Domy będą miały powierzchnię od 500 mkw. do 800 mkw. Przewidywany termin zakończenia inwestycji to wrzesień 2016 r.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych