Inpro debiutuje w Olsztynie osiedlem Prolog

Trójmiejski deweloper Inpro zadebiutował na olsztyńskim rynku nieruchomości, wprowadzając do swojej oferty osiedle mieszkaniowe Prolog.

Autor: aw 28 lipca 2022 12:26

  • Inwestycja będzie charakteryzowała się nowoczesną architekturą oraz licznymi udogodnieniami.
  • Projekt powstaje przy ul. Cichej w Olsztynie. Termin zakończenia budowy I etapu zaplanowano na koniec sierpnia 2024 roku, natomiast etapu II rok później.
  • Osiedle PROLOG zrealizowane zostanie w dwóch etapach. Łącznie w ramach projektu utworzone zostaną trzy budynki.

W pierwszej fazie budowy osiedla powstanie 1 budynek wielorodzinny mieszczący 70 lokali mieszkalnych. Projekt przewiduje utworzenie 2-, 3- oraz 4-pokojowych mieszkań o powierzchniach mierzących od 40 do 106 mkw.

W drugiej fazie budowy inwestycji zaplanowano dwa budynki obejmujące łącznie 124 lokale mieszkalne oraz 2 lokale usługowe. Powierzchnie oferowanych mieszkań wynoszą od 26 do 93 mkw. i liczą od 1 do nawet 5 pokoi.  

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Mieszkania położone na najniższych kondygnacjach mieszkalnych będą posiadały zielone tarasy, natomiast do lokali na wyższych kondygnacjach przynależeć będą przeszklone balkony.

Wszystkie obiekty będą wyposażone w nowoczesne windy, boksy do przechowywania, a w częściach podziemnych powstanie także pomieszczenie do konserwacji rowerów oraz rowerownie.

W każdym z budynków przewidziano utworzenie hali garażowej (łącznie 145 miejsc postojowych). Na terenie inwestycji zaplanowano również naziemne parkingi obejmujące 114 miejsc, a dla posiadaczy samochodów elektrycznych znaczne udogodnienie stanowiła będzie zaprojektowana w obszarze parkingu stacja ładowania.

W ramach osiedla powstanie także funkcjonalna przestrzeń do wypoczynku w postaci zielonych terenów rekreacyjnych, a z myślą o najmłodszych mieszkańcach utworzony zostanie plac zabaw.

Ponadto w trosce o codzienny komfort mieszkańców na terenie inwestycji przewidziano 2 lokale o charakterze handlowo-usługowym, które zapewnią bezpośredni dostęp do infrastruktury usługowej. Dodatkowo na osiedlu funkcjonował będzie paczkomat.

Aktualnie w ofercie PROLOG dostępne są 192 mieszkania. Termin zakończenia etapu I to 31.08.2024 roku, natomiast etapu II to 31.08.2025 roku.

Projekt architektoniczny opracowała Pracownia Projektowa EOS, a funkcję Generalnego Wykonawcy pełni INPRO S.A.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych