Inpro debiutuje w Pruszczu Gdańskim. Postawi na nowoczesny design

Firma Inpro wprowadziła do sprzedaży pierwszą inwestycję mieszkaniową w Pruszczu Gdańskim. W ramach pierwszego etapu osiedla Debiut do oferty trafiło 105 komfortowych mieszkań o zróżnicowanej powierzchni. Planowany termin zakończenia budowy I etapu inwestycji to 30 października 2018 roku.

Autor: HouseMarket.pl 20 czerwca 2017 13:43

Osiedle Debiut zlokalizowane będzie przy ulicy Dybowskiego w Pruszczu Gdańskim. Dzięki bardzo dobrze rozwiniętej komunikacji autobusowej i kolejowej przyszli mieszkańcy bardzo szybko dotrą do dowolnego miejsca w Trójmieście. W ramach pierwszego etapu inwestycji powstaną dwa czterokondygnacyjne budynki, w których w sumie do użytku oddanych zostanie 105 mieszkań. Przy budowie osiedla zostaną wykorzystane najwyższej jakości materiały, a spokój i bezpieczeństwo przyszłych mieszkańców zapewni nowoczesny system monitoringu. Dodatkowo, w każdym mieszkaniu zaplanowano zainstalowanie video domofonu, a przy wjeździe na teren inwestycji zaprojektowano automatycznie sterowany na pilota szlaban wjazdowy.

W podziemiach budynku powstanie nowoczesna hala garażowa, połączona bezpośrednio z mieszkaniami windą. Ponadto, wokół budynku zaplanowano 55 dodatkowych naziemnych miejsc parkingowych. Zaprojektowano także eleganckie korytarze, klatki schodowe oraz rowerownie, wózkarnie i piwnice. W każdym budynku będą zainstalowane nowoczesne windy.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Do wszystkich mieszkań zaprojektowano także słoneczne balkony i loggie, a właściciele mieszkań na parterze będą mogli cieszyć się dużymi ogrodami, których powierzchnia osiągnie nawet 300 mkw.

- Odpływ mieszkańców dużych miast do satelickich miejscowości to silny  trend na rynku nieruchomości, zauważalny już od kilku lat. Różnica  między dzielnicami na obrzeżach aglomeracji a Pruszczem Gdańskim jest  taka, że to miasto kompletne z pełną i ciągle rozbudowującą się  infrastrukturą, silnym i rozwijającym się lokalnym rynkiem pracy, a  jednocześnie dobrymi połączeniami komunikacyjnymi z centrum Gdańska – zauważa Rafał Zdebski, pełnomocnik Zarządu Inpro.

Debiut będzie bezpiecznym osiedlem rodzinnym. Na terenie inwestycji powstanie wielofunkcyjne boisko przystosowane do wielu gier zespołowych, duży plac zabaw, zewnętrzna siłownia, tereny rekreacyjne oraz bezpieczne przestrzenie dla najmłodszych mieszkańców z piaskownicami i ławkami dla opiekunów. W bliskiej odległości od osiedla władze miasta planują wybudować zagospodarowany zbiornik wodny. Mieszkania trafiły już do oferty. Powierzchnia lokali wyniesie od 33 mkw. do 127 mkw. Ceny mieszkań zaczynają się od 4 752 zł brutto za mkw. Planowany termin zakończenia budowy I etapu inwestycji to 30 października 2018 roku.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych