Inpro planuje nową inwestycję w Gdańsku

Inpro planuje w maju br. wprowadzić do sprzedaży nową inwestycję w Gdańsku Przymorzu. W ramach projektu Kwartał Uniwersytecki II powstanie nowoczesny dziewięciokondygnacyjny budynek, będący uzupełnieniem ukończonego już osiedla Kwartał Uniwersytecki.

Autor: HouseMarket.pl 04 kwietnia 2017 10:59

Nowa inwestycja położona będzie przy ul. Szczecińskiej, zaledwie 700 m od stacji SKM Gdańsk Przymorze, 900 m od Uniwersytetu Gdańskiego i centrum biurowego Alchemia oraz 1000 m od centrum biurowego Olivia Business Centre. W bliskim sąsiedztwie znajdują się także popularne centra handlowe Real i Alfa.

Kwartał Uniwersytecki II będzie nowoczesnym dziewięciokondygnacyjnym budynkiem. Modernistyczną architekturę projektu uzupełnią słoneczne i przestronne balkony. Teren wokół inwestycji zostanie częściowo ogrodzony oraz monitorowany systemem kamer. Do dyspozycji mieszkańców oddane zostaną naziemne miejsca postojowe oraz podcień rowerowy (zarówno ogólnodostępny jak i z ograniczonym dostępem). Na parterze budynku zaprojektowano także salę fitness, mediatekę i wózkarnię.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W ramach inwestycji powstanie w sumie 96 mieszkań o powierzchni od 31 mkw. do 59 mkw. Sprzedaż mieszkań i prace budowlane rozpoczną się maju. Planowany termin ukończenia budowy to 31 lipca 2018 roku. Projekt inwestycji został opracowany przez pracownię architektoniczną Proconcept.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych