Inpro wprowadza domy na gdańskim Osiedlu Optima

Deweloper Inpro S.A. rozpoczął sprzedaż VI zadania inwestycyjnego osiedla OPTIMA w Gdańsku Jasieniu.

Autor: Housemarket.pl 05 sierpnia 2021 11:05

  • W ramach projektu powstanie 40 domów w zabudowie wolnostojącej, szeregowej i bliźniaczej oraz dwa budynki oferujące łącznie 64 mieszkania.
  • Kompleks wyróżnia wysoki standard wykończenia, doskonała lokalizacja oraz liczne udogodnienia, takie jak zewnętrzna siłownia, wielofunkcyjne boisko czy wybieg dla czworonogów.
  • Zakończenie budowy części domów jednorodzinnych oraz dwóch budynków mieszkalnych zaplanowano na koniec czerwca 2023 roku, a całe osiedle zostanie ukończone na koniec października 2023 roku.

 OPTIMA VI to inwestycja wyróżniająca się kompleksowością, dobrze rozwiniętą infrastrukturą otoczenia oraz licznymi udogodnieniami. W ramach nowego etapu osiedla powstanie 40 domów w zabudowie wolnostojącej, szeregowej i bliźniaczej oraz dwa budynki mieszkalne obejmujące łącznie 64 lokale.

Powierzchnie domów liczą od 110 do ponad 134 mkw. i położone są na działkach mierzących od 155 do 401 mkw. Metraże lokali zlokalizowanych w budynkach mieszkalnych wynoszą od 39 do 58 mkw. i nie obejmują przestrzeni pod ściankami działowymi, dzięki czemu nabywcy płacą tylko za realnie wykorzystywaną powierzchnię.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Kompleks domów jednorodzinnych oferuje mieszkańcom wiele udogodnień. Na terenie osiedla powstaną naziemne parkingi z miejscami prywatnymi i ogólnodostępnymi, a część domów będzie miała także wiaty garażowe. Dla zwiększenia bezpieczeństwa, wjazd na teren osiedla będzie możliwy przez szlaban sterowany przez telefon GSM. W każdym domu znajdą się 2 łazienki na piętrze, a także master bedroom z wydzieloną garderobą. Na każdej kondygnacji przewidziano także gniazdo pod tzw. access point, zapewniający bezprzewodowy dostęp do internetu w całym domu. Podstawą zapewnienia komfortu użytkowania będą pełne piętra, gwarantujące swobodę w aranżacji wnętrz.

Wychodząc naprzeciw potrzebom właścicieli psów, na osiedlu domów jednorodzinnych przewidziano budowę wybiegu dla czworonogów. Będzie to specjalnie wygrodzone miejsce sprzyjające wspólnym spacerom z pupilem, a także teren pozwalający zwierzęciu na swobodną zabawę. Ważnym elementem zagospodarowania przestrzeni będą również ogrody i muldy deszczowe. Ich obecność nie tylko obniży koszty usług wodnych, ale także przyczyni się do oczyszczania i nawilżania powietrza, poprawiając tym samym jakość życia i zdrowia mieszkańców.

Budynki mieszkalne wyposażone będą w rowerownię i wózkarnię, a w nowoczesnych klatkach schodowych znajdą się cichobieżne windy. Pod budynkami wybudowana zostanie hala garażowa obejmująca 42 miejsca postojowe oraz boxy do przechowywania rzeczy. Dla mieszkańców dostępne będę również do nabycia miejsca postojowe naziemne. Właściciele lokali na parterze będą mieli dodatkowo do dyspozycji własne, przestronne ogródki.

OPTIMA VI powstaje w dzielnicy Gdańsk-Jasień, doskonale skomunikowanej z całym Trójmiastem. W odległości niecałych 10 minut znajduje się centrum handlowe Designer Outlet Gdańsk, a zaledwie 5 minut dzieli osiedle od wjazdu na Trójmiejską Obwodnicę, która umożliwia szybki dojazd do centrum Gdańska. Powstające na terenie kompleksu domów jednorodzinnych drogi wewnętrzne dodatkowo usprawnią komunikację inwestycji z drogą publiczną. Dla niezmotoryzowanych mieszkańców, w niedalekim sąsiedztwie znajduje się przystanek autobusowy z nową linią autobusową nr 120, kursującą na trasie Stężycka-Siedlce.

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych