Inpro zakończyło budowę osiedla Brawo oraz Optima III

Deweloper Inpro S.A. zakończył budowę dwóch osiedli mieszkaniowych: kompleksu Brawo położonego w Pruszczu Gdańskim oraz III zadania inwestycyjnego osiedla Optima w Gdańsku Jasieniu.

Autor: Housemarket.pl 14 października 2021 10:23

Inwestycje obejmujące w sumie 215 lokali, spośród których 201 zostało już sprzedanych, otrzymały pozwolenie na użytkowanie. Rozpoczęcie przekazywania kluczy do mieszkań zaplanowano odpowiednio na 21 i 25 października. 

Pierwszą z ukończonych inwestycji jest kompleks Brawo. Osiedle składa się z 5 budynków obejmujących 127 mieszkań o powierzchniach mierzących od 37 do 125 mkw. Do lokali przynależą duże balkony oraz ogródki. W inwestycji powstało 119 miejsc postojowych w 2 podziemnych halach garażowych oraz 53 zewnętrzne stanowiska parkingowe.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Każdy z budynków wyposażono w windy, boxy służące do przechowywania rzeczy oraz pomieszczenia dla wózków i rowerów. W ramach osiedla zaprojektowano atrakcyjne udogodnienia, m.in. nowoczesną salę fitness, strefę relaksu na świeżym powietrzu, bawialnię oraz duży plac zabaw dla dzieci. Teren inwestycji został objęty całodobowym monitoringiem i zabezpieczony szlabanem wjazdowym.

Brawo położone jest przy ulicy Strzeleckiego w Pruszczu Gdańskim. Lokalizacja inwestycji gwarantuje mieszkańcom bliskość natury i wygodny dostęp do bogatej w liczne punkty handlowo-usługowe infrastruktury, obejmującej m.in. przedszkole, żłobek, centrum handlowe i wielkopowierzchniowe sklepy spożywcze.
Aktualnie w ofercie sprzedaży osiedla Brawo dostępnych jest 10 mieszkań w cenach od 7 884 zł brutto za mkw. Proces przekazywania kluczy do lokali ich nowym właścicielom rozpocznie się od 21 października br.

Drugą z zakończonych inwestycji jest III zadanie inwestycyjne Optima obejmujące w sumie 88 mieszkań. Osiedle wyróżnia się kompleksowością, dobrze rozwiniętą infrastrukturą otoczenia oraz licznymi udogodnieniami. OPTIMA to składający się z cztero- i pięciokondygnacyjnych budynków rodzinny kompleks. W ramach inwestycji do dyspozycji mieszkańców oddanych zostało już 11 budynków powstałych w I (2019 r.) oraz II (2020 r.) etapie projektu.

Aktualnie trwają prace mające na celu realizację 4., 5. oraz 6. zadania inwestycyjnego, obejmujące utworzenie w sumie 7 kolejnych budynków mieszkalnych oraz 40 domów jednorodzinnych. Zakończenie ich budowy planowane jest kolejno na lipiec i sierpień 2022 roku oraz październik 2023 roku.

Przyszli mieszkańcy będą mieli nieograniczony dostęp do pełnej infrastruktury osiedla OPTIMA, obejmującej m.in. zewnętrzną siłownię, wielofunkcyjne boisko czy duży plac zabaw. Nową atrakcją dla mieszkańców będzie także punkt widokowy, umożliwiający podziwianie malowniczej panoramy okolicy czy też wybieg dla zwierząt przewidziany w ramach ostatniego (VI) etapu inwestycji.
Na osiedlu funkcjonuje również budynek handlowo-usługowy, oferujący m.in. dostęp do sklepu sieci Żabka oraz Stokrotka, Piekarni Cukrowej, Publicznego Pozytywnego Przedszkola nr 7, a także Żłobka „A-KuKu”. W obrębie osiedla znajduje się także bankomat i 24-godzinny paczkomat.

OPTIMA to inwestycja zlokalizowana w dzielnicy Gdańsk-Jasień, w obszarze doskonale skomunikowanym z całym Trójmiastem. W odległości niespełna 10 minut drogi znajduje się centrum handlowe Designer Outlet Gdańsk, a zaledwie 5 minut dzieli osiedle od wjazdu na Trójmiejską Obwodnicę, która umożliwia szybki dojazd do centrum Gdańska. Dodatkowo w niedalekim sąsiedztwie znajduje się przystanek autobusowy z linią nr 120, kursującą na trasie Stężycka-Siedlce.

Aktualnie w ofercie sprzedaży III zadania osiedla OPTIMA dostępne są jeszcze 4 mieszkania w cenach od ok. 7 950 zł brutto za mkw. Odbiory mieszkań rozpoczną się już 25 października.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych