Inpro zbuduje kolejne boisko dla swoich klientów

Spółka Inpro zrealizuje boisko wielofunkcyjne w ramach osiedla Optima. Jest to już piąty obiekt rekreacyjny realizowany przez dewelopera.

Autor: HouseMarket.pl 19 października 2016 11:49

Profesjonalne boiska dostosowane do różnego rodzaju gier sportowych, mają już mieszkańcy Osiedla Jabłoniowa, City Park i Wróbla Staw. Mieszkania w inwestycjach z własnym boiskiem cieszą się ogromnym zainteresowaniem, zwłaszcza wśród rodzin z dziećmi.

Inpro to trójmiejski deweloper realizujący inwestycje mieszkaniowe według bieżących oczekiwań klientów. Spółka stara się maksymalnie dostosować swoją ofertę do aktualnych wymagań osób poszukujących wymarzonego mieszkania. Celem Inpro jest również zapewnienie przyszłym mieszkańcom odpowiednio zagospodarowanej przestrzeni wspólnej i terenów otaczających budynki.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Spółka stawia na dużo zieleni, place zabaw, boiska wielofunkcyjne i siłownie na świeżym powietrzu. Własnym boiskiem, które zapewnił deweloper, cieszą się mieszkańcy Osiedla Jabłoniowa, City Park, Wróbla Staw Mieszkania i Wróbla Staw Domy. Do grona zadowolonych klientów dołączą właściciele mieszkań na osiedlu Optima, gdzie spółka planuje budowę dwóch boisk wielofunkcyjnych.

Osiedle Optima to nowa inwestycja, która powstaje przy ul. Stężyckiej w Gdańsku Jasieniu, w odległości 1,9 km od centrum handlowego Fashion House i 1,7 km od wjazdu na trójmiejską obwodnicę. Osiedle składać się będzie z cztero- i pięciokondygnacyjnych budynków. Wszystkie mieszkania na parterze będą posiadały duże przynależne ogródki, a lokale na wyższych kondygnacjach przestronne i oszklone balkony.

Osiedle będą cechować tereny bogate w zieleń, staw, ścieżki spacerowe. W okolicy znajdują się ścieżki rowerowe i tereny rekreacyjne. W ramach inwestycji powstanie duży plac zabaw, hala garażowa, komórki lokatorskie i parkingi naziemne. Osiedle będzie częściowo ogrodzone. W dalszych etapach planowana jest budowa części usługowej.

W ramach pierwszych sześciu budynków inwestycji powstanie 212 mieszkań, których zakończenie budowy planowane jest na koniec października 2017 r. Mieszkania kwalifikują się do programu MdM. Deweloper oferuje pomoc w uzyskaniu rządowej dopłaty w postaci skorzystania z bezpłatnej usługi doradcy kredytowego. Ceny mieszkań zaczynają się od 4.320 zł brutto za mkw. Wielkość mieszkań wynosi od 31,06 mkw. do 67,10 mkw.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych