Inpro zdobi korytarze Kwartału Uniwersyteckiego

Korytarze budynków Kwartału Uniwersyteckiego  w Gdańsku Przymorzu ozdobione zostały krojami ośmiu najbardziej rozpoznawalnych czcionek w historii typografii znajdujących się w kolekcji Muzeum MOMA.

Autor: HouseMarket.pl 08 września 2016 12:42

Fragmenty liter powstających na przestrzeni wieków doskonale podkreślają charakter prostej, funkcjonalnej i ponadczasowej inwestycji.

 Osiedle położone będzie przy ul. Szczecińskiej w Gdańsku, kilka minut od stacji SKM, nie całe 6 km od Morza Bałtyckiego. Mieszkańcy osiedla Kwartał Uniwersytecki zamieszkają w sąsiedztwie popularnych obiektów handlowych oraz biznesowego centrum miasta Olivia Business Centre.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Okolica osiedla to niska zabudowa, zielone tereny i domy jednorodzinne. Kwartał Uniwersytecki położony jest 900 m od Uniwersytetu Gdańskiego, w sąsiedztwie znajdują się również liczne szkoły i przedszkola, co jest niewątpliwym udogodnieniem dla rodziców.

Osiedle składać się będzie z dwóch budynków, trzy-, pięcio– i ośmiokondygnacyjnych, których nowoczesną architekturę uzupełniać będą duże nasłonecznione balkony oraz tarasy. Budynki będą wyposażone w hale garażowe oraz piwnice. Dla jednośladów deweloper przeznaczył również miejsce na zewnętrzny parking.

Łącznie osiedle składać się będzie ze 174 mieszkań. Powierzchnia lokali wynosi od 26,41 mkw. do 119,98 mkw. Ich cena zaczyna się od 6800 zł netto za mkw. Mieszkania gotowe będą jeszcze w tym roku.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych