Inspiracja na Nowych Żernikach. Zielone światło dla nowego osiedla

Blockpol wybuduje 126 mieszkań na wzorcowym osiedlu WUWA2, tworzonym przez Wrocław i deweloperów.


Autor: HouseMarket.pl 09 sierpnia 2016 13:12

Deweloper ma już zgodę na budowę osiedla Inspiracja. Pozwolenie obejmuje lokale mieszkalne wraz z infrastrukturą.

W ramach inwestycji powstaną trzy lokale usługowe i 126 mieszkań o układzie od 1 do 5 pokoi z przestronnymi balkonami i ogródkami w strefie parterowej.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Rozpoczęcie prac budowlanych planowane jest jeszcze w tym miesiącu, natomiast mieszkania trafią do sprzedaży już na początku września 2016 r.

To co wyróżnia nas wśród innych projektów deweloperskich, to możliwość wyboru swojego idealnego układu z ponad 20 różnorodnych aranżacjami. Przyszli mieszkańcy będą mogli zaprojektować swoje mieszkanie według własnych potrzeb.

Całość projektu utrzymano w monochromatycznej kolorystyce, z szarymi elementami, co nawiązuje do koncepcji osiedla modelowego i jest spójne z planowaną zabudową całego projektu na WUWIE. Modernistyczny charakter budynku stylowo przełamią balustrady balkonowe o różnorodnym układzie.

Zakończenie realizacji zaplanowane jest na I kw. 2018 r.

WUWA 2, bo tak potocznie, ze względu na swe idee nazywa się osiedle Nowe Żerniki, będzie częścią dużego osiedla modelowego, które zaoferuje znacznie więcej udogodnień niż typowe budownictwo mieszkaniowe. Zostaną tu zlokalizowane liczne punkty usługowe, placówki oświaty, kultury i sztuki.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych