Intensywna jesień w Proxin Investment

Jesień w branży deweloperskiej to czas, w którym nie dzieje się mniej, niż wiosną i latem. W zachodniej części Jeżyc przy ul. Meissnera, Proxin Investment rozbudowuje osiedle Nowe Ogrody. Dodatkowo deweloper wraz z nowym miesiącem szykuje nową inwestycje oraz rabaty.

Autor: housemarket.pl 19 września 2019 09:25

Ostatnie miesiące to czas intensywnych prac na placach budów przy ulicy Meissnera. Proxin Investment jednocześnie prowadzi prace przy IV oraz V etapie inwestycji. W ramach dostępnej obecnie oferty w sprzedaży, znajdują się lokale o powierzchni od 27 do 103 mkw., w najpopularniejszych układach 2-, 3- oraz 4- pokojowych.

- W takim zróżnicowaniu, z pewnością każdy odnajdzie coś dla siebie - mówi Marlena Zapalska, prezes spółki Nowe Ogrody. - Dodatkowo z myślą o klientach inwestycyjnych nasi architekci zaprojektowali szeroki wybór kawalerek - dodaje Marlena Zapalska.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Łącznie osiedle wzbogaci się o 234 mieszkań, boksy rowerowe, komórki lokatorskie oraz dwie podziemne hale garażowe. Zgodnie z zaplanowanym harmonogramem deweloper odda IV budynek w ręce mieszkańców już na początku przyszłego roku, natomiast V budynek IV kwartale 2020 roku.

Deweloper zadbał o każdy szczegół osiedla. Wybudował dwa, odpowiednio wyposażone place zabaw, chodniki oraz drogi wewnętrzne. Nie zabrakło też oświetlenia, śmietników, ławek oraz stojaków na rowery. Osiedle posiada również ochronę i bogate zaplecze usługowo-handlowe, we wrześniu na osiedlu uruchomiono pilotażową linię autobusową 121, która łączy inwestycję z pętlą Ogrody. Dzięki temu dojazd do centrum Poznania stał się jeszcze przyjemniejszy.

Nowy miesiąc to również nowa oferta dla klientów.

- Podczas Targów Mieszkań i Domów, które odbędą się 21 oraz 22 września w Poznaniu, osoby, które zarezerwują wybrane mieszkanie na Nowych Ogrodach przygotowaliśmy 50 proc. rabat na wybrane miejsce postojowe - zaznacza Marlena Zaplska. - Cieszy również fakt, że w targowy weekend będziemy mogli zaprezentować poznaniakom nową inwestycję w Darłówku nad morzem. O szczegóły oferty warto zapytać naszych specjalistów z biura sprzedaży - dodaje Marlena Zapalska.

 

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

SŁOWA KLUCZOWE

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych